آیا انتشار همزمان هزاران URL برای سئو خطرناک است؟

عکس آیا انتشار همزمان هزاران URL برای سئو خطرناک است؟

hamideh آموزش سئو , , , ,

هیچ جریمه ای برای ثبت ۳۰۰۰۰۰ URL یا بیشتر در نظر گرفته نمی شود اما ثبت این تعداد در یک زمان ممکن است شما را وارد جریانی ناخواسته کند. در واقع می توان گفت ۱۲ روز طول می کشد تا URL ها ایندکس شوند. این صفحات به مدت ۱۲ روز نگهداری شده، سپس همه آن ها ایندکس می گردند که این تاخیر مربوط به مرور دستی است. سایت اصلی در طول این ۱۲ روز با مشکل مواجهه نخواهد شد و هنگامی که صفحات جدید ایندکس شدند، آن ها همانند دیگر صفحات در سایت عمل خواهند کرد. اما یکسری نکات وجود دارند که باید در این خصوص به آن ها توجه شود. این نکات به شرح زیر می باشند:

چرا یکدفعه صفحات بیشماری به سایت خود اضافه می کنید؟

احتمالا، ماه ها و حتی سال ها طول می کشد تا همه آن صفحات را به صورت دستی بازنویسی کنید. پس چرا موفقیت احتمالی خود را تا زمانی که همه آن ها تکمیل شوند متوقف می کنید و آن ها را به صورت یک جا ثبت نمی کنید؟ اگر پاسخ این است که آنچه که شما انجام می دهید طول و تفصیل دادن به محتوا و یا کاربرد یکی از محصولات موجود از نظر اقتصادی است که برای اتوماتیک شدن محتوا طراحی شده، با احتیاط گام بردارید.

الگوها در الگوریتم های گوگل

الگوریتم های گوگل به الگوهای غیرمعمول توجه می کنند. افزودن ۵۰ درصد صفحات بیشتر به یک سایت در یک روز کاری غیرمعمول است اما نمی توان گفت مدیر سایت لزوماً این کار را انجام می دهد. دلایل بسیاری برای افزودن این تعداد صفحات به سایت وجود دارند که از مهم ترین آن ها می توان به حک شدن سایت اشاره نمود. گوگل مجهز به سیستم هایی است که این نوع فعالیت های مشکوک را تشخیص داده و از فیلتر برای آن ها استفاده می کند زیرا جست و جو توسط سایت های حک شده خطرناک است.

آینده محتوای اتوماتیک

این روزها حجم بالایی از محتواهای خودکار دیده می شوند. برخی از آن ها بسیار هوشمندانه تولید شده اند و از ورودی های پایگاه داده مانند تعداد محصولات استفاده می کنند و یا شامل لیستی از برترین محصولات در یک دسته بندی هستند. حتی بعضی از آن ها از دو الی سه قالب مختلف در هر دسته بندی استفاده می کنند. امروزه محتواهای اتوماتیک تقریباً به خوبی در جستجو عمل می کنند اما نمیتوان مطمئن بود که تایمر این محتواها نیز خوب عمل می کند. اگر این صفحات به بازدیدکنندگان کمک نکنند تا آنچه را که می خواهند پیدا کنند، آن ها مفید نبوده و اسپم به شمار می آیند. اما اگر این چنین نباشد شما توسط آن ها رتبه میگیرید و گوگل برای شما ارزش قائل خواهد شد.

جریمه

اگر صفحات شما ارزشمند باشند برای گوگل مهم نیست که چه تعداد صفحه در وبسایت خود دارید. اما اگر می خواهید با چیزی شروع کنید، تمام اسپم ها را به صورت یکجا رو نکنید زیرا گوگل امروز یا فردا این صفحات را فیلتر خواهد کرد و شما جریمه خواهید شد.

شاید دوست داشته باشید:

اپراتورهای جستجوی پیشرفته Google برای تحقیقات محتوای رقابتی

اپراتورهای جستجوی پیشرفته Google برای تحقیقات محتوای رقابتی

هیجان به پایان رساندن یک پروژه تحقیقاتی رقابتی کلیدی ، اغلب جای خود را به وحشت فرار از بهمن فرصت […]

توجیهات محلی یک معامله بزرگ است و می توانید روی آنها تأثیر بگذارید

توجیهات محلی یک معامله بزرگ است و می توانید روی آنها تأثیر بگذارید

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای واقعه بعید هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه نظرات موز را منعکس نکند. آیا […]

نحوه استفاده از نظرسنجی ها برای استفاده از مکالمات پرطرفدار (و ایجاد پیوندها)

نحوه استفاده از نظرسنجی ها برای استفاده از مکالمات پرطرفدار (و ایجاد پیوندها)

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای واقعه بعید هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد. هنگامی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *