به یاد دوستمان ، راس جونز

به یاد دوستمان ، راس جونز

dmin آموزش سئو


ما تو را دوست داریم

روش های بسیاری برای به یاد آوردن شما وجود دارد ، جنبه های بی شماری نسبت به آنچه شما بودید و تأثیر شما بر سئو. حتی از کجا شروع کنم؟

شما بامزه ترین پسر اتاق بودید. شما با آن لبخند زرق و برق و برق در چشم خود را برای شوخی آماده می کردید ، و ما همیشه می دانستیم چه چیزی در راه است. شوخ طبعی شما کاملاً هوشمندانه و هوشمندانه بود.

من به یاد می آورم که در هنگام تهیه یک مینی موز کان برای یک مشتری با ارزش و استراتژیک بیمار بوده ام و به سختی شلیک شده ام – شما با داستان های سرگرم کننده و خنده دار خود ۲٫۵ ساعت رانندگی با ماشین زمستانی را با نسیم گذراندید. می توانید در مورد هر چیزی و با هرکسی مکالمه جذاب داشته باشید. با شنیدن و خندیدن با لذت از داستانهایتان در مورد بزرگ شدن به عنوان یک دوقلوی یکسان ، حوادث فعلی ، خاطرات گذشته MozCons ​​و ایده هایی درباره آنچه که در آینده می توانیم در Moz بسازیم ، روحیه خسته و ناخوشایند من را به انرژی شاد و خلاق تبدیل کردید. روحیه و خنده های شما عفونی کننده بود.

شما درخشان بودید دوست دیرینه ما ، پیوند کاربر کاربر API و همکار در وبلاگ ، تنها زمان لازم بود که شما به یک Mozzer تمام عیار تبدیل شوید. وقتی ما در سال ۲۰۱۵ رسماً از شما در Moz استقبال کردیم ، مثل این بود که به خانه برگردید. از همان ابتدا ، مشتاق و آماده نوآوری ظاهر شدید. در طول سالها شما در تلاش برای دستیابی به داده های بهتر ، غافل از فناوری و صنعت سئو مسئولیت پذیر بودید. شما یک علامت پاک نشدنی در Moz بر جای گذاشته اید: فهرست پیوندها و پیوند کلمات کلیدی ما شهادت شما را برای داده های قابل اعتماد ، با کیفیت و معیارهای معنی دار نشان می دهد. کلیدواژه Explorer بدون شما در اینجا نخواهد بود. کار شما در مورد امتیاز جدید Domain Authority تحول آور بود. و تعهد شما به جامعه جستجوگرها ، به منظور انتقال ایده های پیچیده و واضح و قانع کننده ، هیچ یک از این موارد را نداشت. شما همیشه آنجا بودید که ما به شما احتیاج داشتیم.

شما جسور و شجاع بودید. شما برای اعتقادات خود جا افتادید و قاطعانه از آنها دفاع کرد ، چه این افراد حرفه ای باشند و چه سیاسی. شما یک مدافع وفادار و ثابت قدم بودید ، و همیشه مایل بودید برای دوستان و همکاران خود ، بهترین نوع دوستی که درگیر آن هستید ، درگیر شوید. من چیزهای زیادی را از تماشای مناظره و یادآوری شما در تمام گوشه های جستجوگرها در اینترنت با ذوق ، کلاس و دلسوزی فرا گرفتم. مکالمه هایی که من شکم نداشتم ، شما با لبخند وارد می شوید ، با شعار اعتقادات خود هدایت می شوید.

من عاشق ارادت شما نسبت به خانواده خود و اینکه چقدر وقتتان را با آنها می گذرید بیش از هر چیز دیگری بود. شما عمیقاً به این فکر خواهید کرد که آیا بهترین پدر ، شوهر ، برادری هستید که می توانید باشید. همان کنجکاوی و انگیزه ای برای عظمت که برای کار استفاده کردید ، همچنین در روابط شخصی خود نیز اعمال کردید. شما می خواستید در دوست داشتن خانواده خود مهارت داشته باشید زیرا معتقد بودید که آنها لیاقت چنین کاری را از شما دارند. وقتی آنها را به MozCon آوردید و درباره تماشای رشد و یادگیری دخترانتان صحبت کردید ، این احساس را داشتم. شما همیشه از خود می پرسیدید ، “چگونه می توانم در این لحظه پدر بهتری باشم؟” اشتیاق شما به خدمات و بهتر کردن دنیا بخشی از انگیزه شما بود زیرا شما می خواستید دنیای بهتری برای دختران خود داشته باشید.

چیزهای زیادی وجود دارد که ما هنوز آرزو می کنیم بتوانیم به شما بگوییم. کلمات ناگفته مانده ، پروژه های ناتمام ، ایده های غیر واقعی باقی مانده است. اما فراتر از همه موارد دیگر ، فقط می خواهم از شما متشکرم ، راس ، برای تأثیر خارق العاده شما: در Moz و Mozzers ، در انجمن SEO ، بر همه چیز و هر کسی که لمس کردید. با من.


به انجمن جستجوگرها ، من از شما دعوت می کنم که میراث عظیم روسی را که با پست های وبلاگ خود ، جمعه های Whiteboard و سخنرانی های MozCon ، و در زیر پیوند داده شده است ، به ما هدیه دهد. او را بخاطر همه آنچه به ما داد یاد کنید. ما خوش شانس هستیم که این خاطرات یک روح درخشان خیلی زود از بین رفته است.

جمعه های تخته سفید:

ارائه های MozCon:

پست های وبلاگ:

یک سایت یادبود به افتخار وی در rememberingrussjones.com راه اندازی شده است. در آنجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد راس و عشق های بزرگ او در زندگی بخوانید ، خاطره ای را به اشتراک بگذارید و به یک صندوق برای خانواده اش کمک مالی کنید.

غم و اندوه ما عمیق است. عشق ما عمیق تر است. امروز ، من یک لیوان (اسکاتلندی ، شسته و رفته) بلند می کنم و از شما می خواهم که در این نان تست به من بپیوندید: به روس ، که برای تعالی تلاش می کرد ، که همیشه تلاش می کرد زندگی را برای دیگران کمی راحت تر کند ، و همیشه در چشمانش برق می زند و شوخی با آمادگی. خداحافظ دوست من.منبع

شاید دوست داشته باشید:

مقابله با 8000 عنوان بازنویسی برچسب عنوان: مطالعه موردی

مقابله با ۸۰۰۰ عنوان بازنویسی برچسب عنوان: مطالعه موردی

من اخیراً بیش از ۵۰،۰۰۰ تگ عنوان را برای درک تأثیر به روزرسانی بازنویسی گوگل جستجو کرده ام. به عنوان […]

آدم خواری - موز

آدم خواری – موز

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای رویداد غیرممکن هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد. در […]

نحوه استفاده از STAT برای یافتن فرصت های SEO در مقیاس

نحوه استفاده از STAT برای یافتن فرصت های SEO در مقیاس

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای رویداد غیرممکن هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد. ممکن […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *