بیانیه ای در حمایت از مردم بومی در این زمان غم و اندوه

بیانیه ای در حمایت از مردم بومی در این زمان غم و اندوه

dmin آموزش سئو


ما با جوامع بومی این قاره ابراز همبستگی می کنیم که فرزندان گرانقدرشان را از دست داده اند. آنچه در مدارس شبانه روزی و مسکونی کانادا و ایالات متحده رخ داده بی رحمانه است. ما خواهان آن هستیم که حقوق ، نیازها ، درخواستها و سخنان مردم بومی با صدای خود در همه زمینه های مربوط به نسل کشی فرهنگی مطرح شود.

در موز ، ما یک سال گذشته با قبایل ، ملل و گروههای موسیقی در میهن های سنتی که دفاتر ما در آنها مستقر هستند برای تهیه بیانیه تأیید تصدیق زمین کار می کنیم ، اما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری داریم. ما منابع زیر را برای یادگیری بیشتر در حمایت از مردم بومی به جامعه خود توصیه می کنیم.

فرا گرفتن

اولین قدم برای تغییر ، آموزش است. ما منابعی را گردآوری کرده ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فجایع از آنها استفاده کنید:

  • از آنچه اتفاق افتاده بیاموزید در مدارس مسکونی و شبانه روزی.

  • به بازماندگان گوش دهید. بازماندگان و مدافعان بومی دهه ها صرف این وحشیگری ها را به جهانیان گفته اند. برای یادگیری تاریخچه آنها وقت بگذارید و آنها را به اشتراک بگذارید.

  • روزنامه نگاری بومی را بخوانید. در نظر داشته باشید که انتشاراتی مانند Country Country Today ، Windspeaker و شبکه زیست محیطی بومی را بخشی از برنامه منظم خواندن خبر خود قرار دهید.

  • بیاموزید چگونه متحد جوامع بومی شوید. دکتر لین گِل یک بیانیه مسئولیت آلیا را در اینجا به اشتراک می گذارد ، در حالی که عفو بین الملل منبع مفیدی را در اینجا ارائه می دهد.

افتخار و احترام

بسیاری از افراد غیر بومی در زمین های سرقت شده زندگی می کنند. برای یادگیری و حمایت از جوامع بومی نزدیک خود وقت بگذارید.

  • بدانید کجا زندگی می کنید Native-land.ca یک نقشه تعاملی با کمک جامعه است که اقوام ، زبانها و معاهدات مربوط به یک موقعیت جغرافیایی خاص را به اشتراک می گذارد. در مورد سرزمینی که در آن زندگی می کنید ، افرادی که از آنها گرفته شده است ، ملل ، قبایل و گروه هایی که در حال حاضر در آنجا زندگی می کنند و فرهنگ های متنوع و مختلف آنها مطلع شوید. این نقشه کاری در دست انجام است. اطلاعات بیشتر را از وب سایت های جوامع بومی نزدیک خود و از کتابهای نویسندگان محلی بومی جستجو کنید.

  • راه هایی برای حمایت از قبایل نزدیک به خود پیدا کنید. در سیاتل ، پروژه Real Rent Duwamish به ساکنان امکان پرداخت اجاره به یکی از قبایل محلی و شرم آور فدرال را می دهد که به رسمیت شناخته نشده اند. شما همچنین می توانید این دادخواست را امضا كنید و دولت فدرال آمریكا معاهده پوینت الیوت ۱۸۶۵ را تأیید كرده و قبیله دووامیش را به رسمیت بشناسید.

  • در مورد توسعه و انتشار بیانیه تأیید زمین در وب سایت خود در شرکت خود بحث کنید. به عنوان مثال ، در اینجا رهنمودهای قبیله Duwamish در مورد چنین جملاتی آورده شده است ، و در اینجا مثالی از این نوع بیانیه ها در وب سایت کالج مرکزی سیاتل آمده است.

عمل کن

همه ما قدرت ایجاد تغییر را داریم. در اینجا اقداماتی وجود دارد که امروز می توانید برای ابراز همبستگی با جوامع بومی انجام دهید.

  • طرفدار شفافیت در آموزش و پرورش است. عدم صحت و نادیده گرفتن تاریخ برای دوره یادگیری تاریخ استعمار خشونت آمیز آمریکای شمالی مقدماتی در این دوره است. آموزش حقیقت در مورد تاریخ به کودکان ، حتی قسمتهای زشت ، یکی از راههای جلوگیری از چرخه آسیب است.

  • با نمایندگان خود تماس بگیرید اگر در ایالات متحده هستید ، این سایت دولتی به شما کمک می کند تا با مقامات منتخب محلی خود ارتباط برقرار کنید. برای کانادا ، پروژه On Canada را اینجا ببینید. اگر ساکن غیر بومی نیستید ، به مقامات اطلاع دهید که از درخواست ها و خواسته های خاص مردم بومی پشتیبانی می کنید ، همانطور که در صدای خودشان بیان شده است.

  • صداهای بومی را تقویت کنید. انجمن سئو در شبکه های اجتماعی بسیار فعال است. همسایگان بومی را در توییتر ، فیس بوک و سایر سیستم عامل ها دنبال کنید ، با احترام از حساب های آنها یاد بگیرید ، و محتوای آنها را از حساب های خود به اشتراک بگذارید.منبع

شاید دوست داشته باشید:

مقابله با 8000 عنوان بازنویسی برچسب عنوان: مطالعه موردی

مقابله با ۸۰۰۰ عنوان بازنویسی برچسب عنوان: مطالعه موردی

من اخیراً بیش از ۵۰،۰۰۰ تگ عنوان را برای درک تأثیر به روزرسانی بازنویسی گوگل جستجو کرده ام. به عنوان […]

آدم خواری - موز

آدم خواری – موز

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای رویداد غیرممکن هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد. در […]

نحوه استفاده از STAT برای یافتن فرصت های SEO در مقیاس

نحوه استفاده از STAT برای یافتن فرصت های SEO در مقیاس

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای رویداد غیرممکن هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد. ممکن […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *