توقف نفرت آسیایی – موز

توقف نفرت آسیایی - موز

dmin آموزش سئو


ما اقدامات وحشتناک نفرت و خشونت را هدف قرار داده و جامعه جزایر آسیای آمریکایی و جزایر اقیانوس آرام (AAPI) را هدف قرار داده ایم که در تیراندازی دسته جمعی غم انگیز در گرجستان در ۱۷ مارس به اوج خود رسید. ما برای از دست دادن زندگی سوگ می خوریم و با خانواده هایی که به دلیل این جنایت نفرت انگیز نژادپرستانه ، زن ستیزانه شکسته شده اند ، ناراحت می شویم.

این یک اتفاق جداگانه نیست. ما باید نمونه های گسترده خشونت و تعصب ، تعصب و عدم تحمل را که مدتی است ایجاد شده است بپذیریم. ما شاهد حمله به بزرگان جامعه آسیایی بوده ایم. کودکان با زورگویی همسالان خود روبرو می شوند. تبعیض در محل کار ، آزار و اذیت خیابانی ، خشونت و خرابکاری وجود داشته است. از ابتدای همه گیری ، جنایات نفرت بر علیه آسیایی ها به طرز چشمگیری افزایش یافته است. نژادپرستی ضد آسیایی چیز جدیدی نیست ، اما با سخنان غلط و خطرناک پیرامون COVID-19 به آن دامن زده می شود. من خودم و جامعه خود را به چالش می کشم که تاریخ دردناک نژادپرستی ضد آسیایی را بشناسیم ، تجربه افراد AAPI را یاد بگیریم و درک کنیم ، و از قدرت و امتیازی که باید در برابر تعصب بایستیم استفاده کنیم.

چرا اکنون در مورد این بحث می کنیم؟

برای انجام کار مبارزه با نفرت در هر گوشه از جامعه خود ، ما باید با صدای بلند و غالباً درباره این موضوعات گفتگو کنیم. در Moz ، ما سکویی داریم که به ما امکان می دهد تا نوری را بر تاریکی ای که با آن روبرو هستیم ، تابانیم. ما امتیازی داریم که به ما امکان می دهد با ناراحت کننده ها مقابله کنیم. سکوت باعث می شود نفرت شکوفا شود. بحث و پاسخگویی آن را از ریشه علفهای هرز می کند.

همه ما برای مبارزه با نفرت از AAPI و حمایت از جامعه AAPI چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

نفرت از شجاعت کوچک می شود. اگر شاهد کسی هستید که احساسات یا تبعیض ضد آسیایی را تجربه می کند ، برای اطلاع از پاسخ خود ، از آموزش مداخله كننده استفاده كنید. مداخله و آموزش دوستان و خانواده هایی که کلیشه های مضر را تداوم می بخشد ، به آنها بفهمانید که نفرت قابل تحمل نیست. منابعی را جستجو کنید تا خود را آموزش دهید و با دایره نفوذ خود به اشتراک بگذارید. به دوستان ، خانواده و همکاران خود در زمینه AAPI دلسوزی و همدلی نشان دهید ، قبل از درخواست فضای موردنظر ، فضایی را ارائه دهید. صداهای AAPI را گوش دهید و آنها را تقویت کنید. مشاغل کوچک محلی متعلق به AAPI را پیدا کرده و از آنها حمایت کنید – Intentionalist ابزاری خارق العاده برای استفاده در اینجا است. از سازمانهایی پشتیبانی کنید که برای ساختن جهان عادلانه تر و امن ترین مکان جهان هستند – ما چند مورد را در بخش منابع در زیر به اشتراک خواهیم گذاشت.

شاید مهمتر از همه ، شجاعت داشته باشید. ما نمی توانیم اجازه دهیم که نفرت کنترل نشود. شجاع باش. بلند باش به نفرت نه بگو.

منابع
با تشکر فراوان از کیم سایرا و آنی وو هنری برای تهیه منابع و آموزش در این زمینه.

درباره SarahBird –

سارا مدیر عامل شرکت Moz است. او هنگام ایجاد محیط های فراگیر برای یادگیری و انجام بهترین کار خود ، خوشحال ترین فرد است. او روزهای خود را صرف پخش TAGFEE و ساخت نرم افزاری می کند که به بازاریابان کمک می کند تا اقدامات بازاریابی ورودی خود را درک کرده و بهبود ببخشند. اوه ، و انجام ایمیل. ایمیل های زیادی

او همچنین از کوکی ها ، پسر شایان ستایش جک ، پرخوانی و قدم زدن در خیابان لذت می برد.

منبع

شاید دوست داشته باشید:

اپراتورهای جستجوی پیشرفته Google برای تحقیقات محتوای رقابتی

اپراتورهای جستجوی پیشرفته Google برای تحقیقات محتوای رقابتی

هیجان به پایان رساندن یک پروژه تحقیقاتی رقابتی کلیدی ، اغلب جای خود را به وحشت فرار از بهمن فرصت […]

توجیهات محلی یک معامله بزرگ است و می توانید روی آنها تأثیر بگذارید

توجیهات محلی یک معامله بزرگ است و می توانید روی آنها تأثیر بگذارید

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای واقعه بعید هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه نظرات موز را منعکس نکند. آیا […]

نحوه استفاده از نظرسنجی ها برای استفاده از مکالمات پرطرفدار (و ایجاد پیوندها)

نحوه استفاده از نظرسنجی ها برای استفاده از مکالمات پرطرفدار (و ایجاد پیوندها)

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای واقعه بعید هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد. هنگامی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *