رفع SEO روزانه: حسابرسی مشکلات فنی SEO با Moz Pro

رفع SEO روزانه: حسابرسی مشکلات فنی SEO با Moz Pro

dmin آموزش سئو


سئوی فنی را از کجا باید شروع کنید؟

کار فنی سئو تضمین می کند که زمانی را که برای سئوی داخلی و خارج از صفحه صرف کرده اید به ثمر می نشیند-اگر وب سایت را نتوان خزید و نمایه سازی کرد ، محتوای آن سایت بدون توجه به کیفیت و پیوند بالا رتبه بندی نمی شود. -ارزش دارد به همین دلیل ، متخصصان SEO می دانند که یک استراتژی بازاریابی جامع جستجو باید شامل ممیزی های دوره ای از سلامت فنی وب سایت و فرصت های بهبود آن باشد. اما وقتی این فرصت ها را کشف می کنید ، چگونه می دانید که کدام یک از مهمترین آنها هستند؟ چه اطلاعاتی می توانید در اختیار مدیران و توسعه دهندگان وب خود قرار دهید تا بدانند کدام مسائل مستلزم وقت و توجه آنهاست؟

وضعیت فنی هر وب سایت بسته به پلتفرم ، پایگاه کد ، سابقه و پیچیدگی متفاوت است. من به عنوان مدیر SEO در Moz ، از اطلاعات ابزارهای کمپین خود برای ارائه توصیه هایی در مورد فوری و تأثیر پیش بینی شده از نیازهای فنی SEO سایت استفاده می کنم. توسعه دهندگان ما از این بینش ها برای برنامه ریزی سرعتهای خود استفاده می کنند و مطمئن می شوند که مهمترین رفع مشکلات و آنهایی که به احتمال زیاد سوزن SERP را جابجا می کنند اولویت بندی می شوند.

یک راهپیمایی رزرو کنید

ابزارهای Crawl Site در Moz Pro می تواند به شما کمک کند طیف وسیعی از مسائل را که ممکن است بر خزیدن ، نمایه سازی و رتبه بندی محتوایی که برای توسعه آنها بسیار تلاش کرده اید ، تحت تأثیر قرار دهد ، شناسایی کنید. در این سری از فیلمهای Daily Fix ، ما به شما نشان می دهیم که کجا می توانید این مشکلات را پیدا کنید ، و مهمتر از همه ، نحوه استفاده از ابزارهای مرتب سازی ، فیلترینگ و صادرات CSV برای سازماندهی آنها با تأثیر آنها بر شما سلامت کلی SEO فنی

چگونه کارهای SEO خود را در اولویت قرار می دهید؟ به ما اطلاع دهید که کدام معیارها برای شما و وب سایت شما بیشترین اهمیت را در نظرات دارد!

اولویت بندی مسائل خزیدن

هنگامی که خزنده Moz خزیدن خود را در وب سایت شما به پایان رساند ، گزارش All Crawled Pages فهرستی کامل از خطاهای خزیدن ، نمایه سازی و محتویات کشف شده در طول فرآیند را ارائه می دهد. با چنین پوشش جامعی ، این لیست می تواند قریب به اتفاق باشد!

Zac نحوه فیلتر کردن و مرتب سازی لیست کامل مسائل خود را در Moz Pro Campaign و با استفاده از CSV export نشان می دهد و به شما این امکان را می دهد تا بر صفحاتی که بیشترین مشکلات را دارند یا صفحات دارای بالاترین رتبه بندی صفحه تمرکز کنید.

عمق خزیدن صفحات مهم را تجزیه و تحلیل کنید

معیار عمق خزندگی توصیف می کند که چند کلیک طول می کشد تا از صفحه اصلی خود به هر صفحه دیگری در سایت خود برسید. موتورهای جستجو و کاربران بیشتر از صفحاتی که دسترسی به آنها آسان است بیشتر بازدید می کنند ، بنابراین مهم است که همه صفحات با ارزش کاربر به سرعت در دسترس باشند.

الی نحوه تجزیه و تحلیل معماری سایت شما از طریق عمق خزندگی را نشان می دهد ، بنابراین می توانید ساختار پیوند داخلی خود را برای سهولت دسترسی به مهمترین صفحات خود و صرفه جویی در بودجه خزیدن ارزشمند تنظیم کنید.

شناسایی و رفع محتوای تکراری

ابزار مسائل مربوط به محتوا در Crawl سایت راهی سریع و آسان برای شناسایی محتوای تکراری احتمالی در سایت شما ارائه می دهد ، که می تواند باعث شود موتورهای جستجو نسخه اشتباه صفحه را فهرست بندی کرده و رتبه بندی کنند.

جو از ویژگی محتوای تکراری برای یافتن صفحاتی استفاده می کند که از کانون سازی ، تغییر مسیر یا بازنویسی محتوا سود می برند تا از سردرگمی SERP جلوگیری شود.

اولویت بندی عملکرد سایت/بهبود CWV

از ژوئن ۲۰۲۱ ، گوگل از معیارهای مهم عملکرد سایت به نام Core Web Vitals برای اعلام رتبه بندی SERP خود استفاده می کند. سایت هایی که به آهستگی بارگیری می شوند یا در غیر این صورت تجربیات ضعیفی از کاربران ارائه می دهند ، می توانند در پی این جدیدترین به روز رسانی الگوریتم از کار بیفتند.

امیلی با استفاده از ابزار قدرتمند معیارهای عملکرد Moz ، نحوه بررسی عمده Core Web Vitals صفحات خود را نشان می دهد ، در وقت شما صرفه جویی می کند و به شما کمک می کند درک کنید که توسعه دهندگان سایت شما باید در کجا تمرکز کنند.

آیا می خواهید ابزار Moz Pro را امتحان کنید؟ ابتدا در آزمایش رایگان ۳۰ روزه ما ثبت نام کنید و سپس با یکی از متخصصان در حال رزرو ما ، یک راهپیمایی رزرو کنید.

ما بسیار خوشحال می شویم در مورد اهداف SEO شما و اینکه چگونه می توانیم کمک کنیم بشنویم!منبع

شاید دوست داشته باشید:

مقابله با 8000 عنوان بازنویسی برچسب عنوان: مطالعه موردی

مقابله با ۸۰۰۰ عنوان بازنویسی برچسب عنوان: مطالعه موردی

من اخیراً بیش از ۵۰،۰۰۰ تگ عنوان را برای درک تأثیر به روزرسانی بازنویسی گوگل جستجو کرده ام. به عنوان […]

آدم خواری - موز

آدم خواری – موز

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای رویداد غیرممکن هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد. در […]

نحوه استفاده از STAT برای یافتن فرصت های SEO در مقیاس

نحوه استفاده از STAT برای یافتن فرصت های SEO در مقیاس

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای رویداد غیرممکن هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد. ممکن […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *