زنان در سئو: تأملاتی در مورد گذشته ، حال و آینده زنان در صنعت

زنان در سئو: تأملاتی در مورد گذشته ، حال و آینده زنان در صنعت

dmin آموزش سئو


این حقیقت تأسف آور است: مانند بسیاری از فن آوری ها ، SEO مدت هاست که یک صنعت مردسالار است. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد تعداد مردان در سئو دو به یک بیشتر از مردان است. اما حتی در نخستین روزهای آن ، زنان در حال تکان خوردن و لرزیدن بودند و تأثیر آنها را بر صنعت ما مشخص کردند – و این تأثیر تنها با گذشت زمان افزایش یافته است.

امروز ، من در مورد مشارکت زنان در سئو در طول سالها تأمل کرده و کارهایی را که هنوز برای دستیابی به برابری واقعی جنسیت باید انجام دهیم برجسته می کنم.

تأثیر ماندگار زنان در صنعت سئو

من تقریباً ۱۵ سال است که در صنعت سئو فعالیت می کنم. در آن زمان ، من دیده ام که زنان در جامعه ما کارهای شجاعانه و کارهای سخت انجام می دهند. من دیده ام که آنها تغییرات اساسی در نحوه انجام SEO ، نحوه تعامل ما با یکدیگر و چگونگی تکامل آموزش و پرورش در فضای ما ایجاد می کنند. من امروز به دلیل راهنمایی ، الهام و دلسوزی زنان ارائه شده در SEO که قبل و در کنار من بودند ، اینجا هستم.

شما می توانید استدلال کنید که Rhea Dyrsdale (رهبری که مدتهاست او را تحسین می کنم) صنعت را در سال ۲۰۱۲ نجات داد هنگامی که افرادی را که سعی در مارک تجاری “SEO” داشتند را به عهده گرفت. پیشگامانی مانند ونسا فاکس Google Webmaster Central را تأسیس کردند. او همیشه با دانش فنی و تمایل به کمک به مردم در ایجاد وب سایت های بهتر من را از بین می برد. Aleyda Solis ، یک مشاور بین المللی سئو ، مدافع مداوم زنان در سئو است ، دیدگاه های خود را در مورد SEO فنی و نحوه ایجاد صندلی در میز به اشتراک می گذارد. موزیس توسط جیلیان موسیگ ، رهبر اولیه صنعت ما ، كه با آغوش باز از من استقبال كرد و من را برای پذیرش چالش های جدید تشویق كرد ، بنیانگذار شد. لورا لیپی بازاریابی فنی را در Yahoo! و اولین برنامه SEO خود را ساختند هوشمندانه به عنوان شلاق و راحت در مسیرهای جدید ، او همچنین صدایی برای دسترسی در فضای جستجوگرها بوده است. در سال های اخیر ، نیکول دلون ، بنیانگذار Northstar Inbound ، چندین مطالعه عمیق را بر عهده داشته است که شکاف های جنسیت و تنوع در صنعت سئو را آشکار می کند. بیشتر و بیشتر ، ما شاهد زنان در نقش های رهبری هستیم ، از مدیران گرفته تا مدیران عامل ، تأثیر آنها را گسترش می دهیم و فرصت های دیگری را ایجاد می کنیم.

ابتکارات متنوع ، برابری و شمول (DEI) با حمایت زنان و متحدان در تلاشند تا این صنعت را به مکانی فراگیر برای افراد از هر جنس ، نژاد و گرایش جنسی تبدیل کنند. یکی از این ابتکارات ، تعهد ۵۰/۵۰ است که برای تغییر تعادل جنسیتی در کنفرانس های صنعت فناوری کار می کند. این میزبان یک فهرست کامل از زنان حرفه ای در فن آوری است ، بنابراین میزبانان کنفرانس می توانند سخنرانان را تهیه کنند و سهم مساوی از صدای زنان و مردان را به نمایش بگذارند.

و نمی توانم از Areej AbuAali ، مشاور سئو و بنیانگذار شبکه Women in Tech SEO ، که در زمینه فنی قهرمان زنان بوده است ، نام ببرم. تلاش های وی برای ایجاد کارهای فنی – که مدت ها “در باشگاه SEO” به عنوان “باشگاه پسران” در صنعت SEO شناخته می شد – به ایجاد یک جامعه بزرگ و قدرتمند توسط زنان و زنان منجر شده است. از پشتیبانی جامعه گرفته تا فرصت های صنعت گرفته تا کنفرانس SEO ، Areej امکان تغییر دریا برای دید فنی زنان در سئو را فراهم کرده است.

از Women in Tech SEO گرفته تا Sisters in SEO ، یک گروه ۹۰۰۰ نفری فیس بوک که به عنوان فضایی برای زنان در اختیار شما قرار می دهد تا هم بینش SEO و هم تجربیات صنعت را به اشتراک بگذارند ، شاهد رشد و پیشرفت جوامع تحت هدایت زنان هستیم.

ما در حال پیشرفت هستیم ، اما کار تمام نشده است.

هنوز هم پیشرفتی وجود دارد که می خواهد شکاف جنسیتی SEO را پر کند. در اینجا در Moz ، ما معتقدیم که داشتن یک پلت فرم به معنای داشتن مسئولیت بالا بردن و اظهار نظر است. ما در چندین برنامه سرمایه گذاری می کنیم که دختران و زنان جوان را ترغیب می کند تا در زمینه های STEM مانند Techbridge ، Ignite و آکادمی توسعه دهندگان آدا شغلی پیدا کنند. همچنین ما کارهای خودمان را نیز باید انجام دهیم: در حالی که هیئت مدیره ، تیم اجرایی و مدیریت ما تعادل جنسیتی خوبی را حفظ می کنند ، اما از لحاظ دیگر تنوع چندانی ندارند. تنوع جنسیتی هدف شایسته ای است که ما در آن پیشرفت کرده ایم ، اما اگر به جنبه جنسیتی نگاه کنیم ، واقعاً در آرزوی خود موفق نمی شویم که به همه فرصت داده شود تا بهترین کار خود را انجام دهند ، نه فقط زنان سفیدپوست مانند من.

موانع برای زنان BIPOC در فن آوری به طور قابل توجهی در مقایسه با یک زن سفید پوست از یک زمینه ممتاز مانند خودم افزایش می یابد. یک تحقیق اخیر نشان داده است که بیش از ۷۵٪ از پاسخ دهندگان BIPOC در برخی از مواقع تعصب نژادی یا قومی را در صنعت ما تجربه می کنند ، در حالی که فقط ۳۲٪ از پاسخ دهندگان سفید پوست. رهبران صنعت باید کار بزرگی انجام دهند. برای مقابله با خطرات تعصب ضمنی ، تهدید کلیشه ای ، زبان رمزگذاری شده و موارد دیگر باید گفتگوهای دشواری داشته باشیم و از درگیری نترسیم. درک این موانع فقط آغاز کار است. وظیفه اصلی در مداخله فعال برای از بین بردن آنها است.

اگر من انجام کار انجام می دادم ، خیلی زودتر از تلاش های سهام عدالت خود در Moz استفاده می کردم. کار ضد نژادپرستی به تلاش و شجاعت زیادی نیاز دارد. مدت زمان طولانی است که ما این را در اولویت قرار داده ایم.

بالا بردن صداهای متنوع تأثیر مثبت اثبات شده ای دارد

بالا بردن صدای زنان تأثیر مثبتی بر عملکرد شرکت ، فرهنگ شرکت و به طور کلی ماندگاری طولانی مدت کارکنان دارد. درج در هر سطح برای شرکتهای جستجوگرها و به طور کلی صنعت فناوری خوب است. شواهد واضح است: شرکت هایی که نمایندگی زنان بالاتری در سطوح بالاتر رهبری و مدیریت دارند ، بازده بالاتری از ارزش ویژه ، ارزش گذاری بالاتر و نسبت بازده بالاتر را نشان می دهند. عملیاتی کردن برابری جنسیتی ، شرکت ها را قادر می سازد تا سیاست ها را به سمت شمول بیشتر سوق دهند و می تواند تأثیر مثبتی در فروش داشته باشد ، همچنین درهای بازارهای جدید را باز می کند.

همچنین نشان داده شده است که تنوع باعث پرورش خلاقیت و نوآوری بیشتر می شود. سازمان های برتر در سراسر صنایع در حال تلاش برای اولویت بندی تنوع و پرورش یک محیط کار فراگیر هستند. در Moz ، ما یک مشاور DEI استخدام کرده ایم تا فرهنگ شرکت ما را ارزیابی کند ، سیستم های ما را از نظر تعصب ضمنی بررسی کند ، نقشه راه تنوع ، برابری ، و شمول (DEI) را توسعه دهد و یک شورای DEI به کارمندان تشکیل دهد.

از اینجا به کجا می رویم؟

تنوع و گنجاندن در سئو ، چگونگی حرکت صنعت به جلو و ایجاد صندلی های بیشتر در میز جمعی است. این س becomesال مطرح می شود که اکنون ما می توانیم برای حمایت از پیشرفت زنان ، به ویژه زنان BIPoC ، در زمینه های فنی چه مراحلی را برداریم؟

پرداختن به تعصب استخدام

ما باید تعصب در روشهای موجود استخدام را برطرف کنیم ، مطمئن شویم که زنان از فرصتهای مشابه مردان همتای خود برخوردار هستند. ما باید تلاش کنیم موانع اجتماعی ، شغلی و اقتصادی که ورود زنان به حوزه های STEM را دشوار می کند برطرف کنیم.

پرداختن به سوگیری ضمنی

در سطح عمیق تر ، همه ما باید تلاش کنیم تا از تعصبات ضمنی که به صورت فردی انجام می دهیم آگاه باشیم. چه اعتقاداتی داریم که بین ما وجود داشته و پیشرفت می کنند؟ این فرصتی است برای صنعت ما تا بتواند یک تغییر فرهنگی را به وجود آورد و فضای استقبال بیشتری را برای همه ایجاد کند.

تنوع در فرصت های گفتاری

در Moz ، ما در ارائه فرصت هایی برای همکاران مختلف سرمایه گذاری کرده ایم ، هم از طریق وب سایت ما و هم در MozCon. ما تعهد ۵۰/۵۰ را برای کنفرانس سالانه خود می پذیریم و تلاش می کنیم صداهای جدیدی را در صنعت خود از گروه های کم نماینده بالا ببریم.

اگر از شما دعوت شده است که در یک میزگرد یا سخنرانی سخنرانی کنید ، به برگزارکننده اطلاع دهید که شما فقط وقت خود را برای برگزاری کنفرانس ها و رویدادهایی که نمایندگان طیف وسیعی از مردم هستند ، احساس راحتی می کنید. اگر آنها نتوانند تنوع را نشان دهند ، مایل به کنار رفتن هستند.

راهنمایی

Women in Tech SEO همچنین برنامه مربیگری را برگزار می کند که در آن زنان می توانند پشتیبانی ، دانش و گوش دادن به سایر زنان در صنعت را ارائه دهند. مربیگری به ما امکان می دهد تا در دانش جمعی خود سهیم باشیم و در جامعه پذیرش بیشتری داشته باشیم.

راهنمایی همچنین می تواند به زنان کمک کند تا از ایده ها و مشاغل خود دفاع کنند ، با هنجارهای فرهنگی مخالفت کنند و برای جبران خسارت منصفانه فشار بیاورند. همه ما در موقعیتی هستیم که می توانیم یکدیگر را بالا ببریم و صنعت سئو را به مکانی پذیرفته تر برای همه تبدیل کنیم.

نمایندگی و مشارکت به من کمک کرده است که راهی برای سئو سایت من ایجاد کنند و فرصت های بی شماری برای یادگیری از زنان با نفوذی که قبل از من آمده اند ، به من داده است.

ابتکارات متنوع ، برابری و گنجاندن

ابتکارات DEI به شرکت ها کمک می کند تا در برابر خود ، مشتریان و افرادی که قصد استخدام آنها را دارند پاسخگو باشند. آژانس های SEO و شرکت های نرم افزاری این فرصت را دارند که سیاست های فراگیر خود را بکار گیرند ، با اقدامات استخدام مغرضانه مبارزه کنند و فرصت های شغلی بیشتری برای زنان ایجاد کنند.

همه ما بخوبی می توانیم ساختارها و فرایندهای موجود خود را بررسی کنیم و در مورد فرصت های شغلی ، جبران خسارت ، مشاغل سخنرانی و حتی فرصت های شبکه ، خلا theها را پر کنیم. عدالت صرفاً به معنای تسطیح میدان بازی نیست ، بلکه تغییر روایت فرهنگی است تا تنوع را در همه اشکال ارزیابی کند.

از توان خرج کنید با قصد استفاده کنید

اگر می توانید یک آژانس بازاریابی یا پیمانکار استخدام کنید ، از دلار خود استفاده کنید و شرکتهایی را که تعهد خود را نسبت به تنوع و شمول نشان می دهند اولویت بندی کنید. به تیم مدیریتی آنها نگاه کنید. از افرادی که روی حساب شما کار می کنند بپرسید. به آنها بگویید که به دنبال تیم متنوعی برای کار هستید.

حرکت به سوی آینده ای فراگیرتر

من به عنوان یک زن سفید پوست در صنعت SEO ، از کارهایی که زنان و متحدان مرد قبل از من انجام داده اند و مدافعانی که همچنان صنعت را به جلو سوق می دهند سپاسگزارم.

من پیشرفت فوق العاده و همچنین زمینه های قابل توجهی برای رشد می بینم. باز نگه داشتن چشم ما نسبت به احتمالات ، این صنعت را بسیار هیجان انگیز ، خلاق و سازگار می کند. مانند الگوریتم Google ، ما دائماً در حال تغییر هستیم. این یک چیز زیبا است.

بیایید به یک آینده فراگیرتر برویم و تنوع را در همه جبهه ها ارزیابی کنیم. اینگونه است که ما صنعت سئو را به طور کلی تغییر می دهیم و سئوکارها ، رهبران اندیشه ، معلمان ، مدافعان ، همکاران و همکاران موثرتر می شویم.منبع

شاید دوست داشته باشید:

اپراتورهای جستجوی پیشرفته Google برای تحقیقات محتوای رقابتی

اپراتورهای جستجوی پیشرفته Google برای تحقیقات محتوای رقابتی

هیجان به پایان رساندن یک پروژه تحقیقاتی رقابتی کلیدی ، اغلب جای خود را به وحشت فرار از بهمن فرصت […]

توجیهات محلی یک معامله بزرگ است و می توانید روی آنها تأثیر بگذارید

توجیهات محلی یک معامله بزرگ است و می توانید روی آنها تأثیر بگذارید

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای واقعه بعید هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه نظرات موز را منعکس نکند. آیا […]

نحوه استفاده از نظرسنجی ها برای استفاده از مکالمات پرطرفدار (و ایجاد پیوندها)

نحوه استفاده از نظرسنجی ها برای استفاده از مکالمات پرطرفدار (و ایجاد پیوندها)

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای واقعه بعید هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد. هنگامی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *