ماده زندگی سیاه. – موز

ماده زندگی سیاه. - موز

dmin آموزش سئو


زمان استفاده از سکوها و امتیازهای ما برای سخنرانی در برابر نژادپرستی عمیقی که سالها پیش در جامعه ما گرفتار می کند. متاسفم که در آن لحظات سکوت کردم. بهترین زمان بعدی اکنون است. سکوت مضر است زیرا آسایش کسانی که از سیاست های نژادپرستانه به قیمت کسانی که از آنها بهره برداری می شوند و از آنها قربانی می شوند ، در اولویت قرار دارد.

کافی نیست که به سادگی “ضرری نبینیم” یا “نژادپرست نباشی” باشد. آن مسیر خوش گذشت بارها و بارها همان نتایج وحشیانه را به وجود آورده است. در Moz ، ما به یک استاندارد بالاتر می رویم. ایجاد یک دنیای عادلانه تر ما را ملزم می کند که با صدای بلند ، بی وقفه ضد نژادپرستانه باشیم.

باید تصدیق کنیم که حقوق بشر فراتر از سیاست وجود دارد.

ما باید تجربیات زنده از افراد رنگی را بشنویم و تأیید کنیم و صدای آنها را تقویت کنیم.

ما باید ظاهر شویم

ما باید ، با صدای بلند و غالباً تقویت کنیم که زندگی سیاه مهم است.

این یک گفتگوی ناراحت کننده برای اکثر ما است. ما از گفتن اشتباه می ترسیم ، اهانت به مردم ، از دست دادن روابط ، شغل ، مشتری و در برخی موارد ایمنی جسمی. با طراحی ، برتری سفید باعث شده است که صحبت از برتری سفید ناراحت نشود. از ترس از واکنش خشمگینانه به دلیل سخن گفتن در برابر خطرات و بی عدالتی ها ، مردم هر روز با چهره ای روبرو هستند فقط به سیستمی کمک می کند که ما را ساکت کند – سیستمی که در طول قرن ها برای سرکوب و بهره برداری از افرادی که سفیدی ندارند شکل گرفته است. در موز شجاعت صحبت کردن و نشان دادن عشق و عدالت را تمرین خواهیم کرد. مایا آنجلو با عاقلانه گفت ، “شجاعت مهمترین فضیلت است ، زیرا بدون شجاعت نمی توان هیچ فضیلت دیگری را به طور مداوم تمرین کرد.”

امروز ، ما با سیاهپوستان ابراز همدردی می کنیم از ضرر و زیان های دیوید مک آتی ، جورج فلوید ، برونا تیلور ، احمد آربری و بسیاری دیگر. ما از موج زدگی خشم در کشورمان تقسیم و احترام می گذاریم. ما در کنار شما ایستاده ایم و برای عدالت و عشق ایستاده ایم.

ما می خواهیم سیگنال الهام بخشیدن به افراد قدرتمند را تقویت کنیم. فعالانی مانند راشل کارگل و کارش را در پروژه بزرگ Unlearn. منابعی مانند فردگرایی ، یک فهرست آنلاین که به شما امکان می دهد مشاغل متنوع محلی را در جامعه خود کشف و حمایت کنید. بنابراین Ijeoma Oluo بنابراین می خواهید در مورد نژاد صحبت کنید واقعیت خشن و وحشیانه پلیس را روشن می کند ، زندانی نشدن در برابر مردم و تجربیات دیگر زندگی مردم سیاه پوستان در ایالات متحده است و به ما ابزاری می دهد تا در مورد نژاد و نژاد پرستی صحبت کنیم. EmbraceRace سازمانی است که به والدین ، ​​معلمان و رهبران جامعه کمک می کند تا فرزندان را در اندیشه و عمل جدی علیه بی عدالتی های نژادی پرورش دهند. چگونه Ibram X. Kendi چگونه یک ضد نژادپرست باشیم از ما می خواهد که به این فکر کنیم که یک جامعه ضد نژاد پرستی چگونه به نظر می رسد ، و چگونه می توانیم در ساخت آن نقش فعالی داشته باشیم. شعر راس گای ، یک واقعیت کوچک لازم ، یادبود قدرتمندی است که در چند کلمه زیبا می گوید. من از همه دعوت می کنم دوباره بخوانند یا به آن گوش دهند نامه کامل مارتین لوتر کینگ جونیور از زندان بیرمنگام. اظهارات و سؤالات وی امروز بسیار جالب توجه است. باشد که شما همانطور که هستیم ، فراتر از فکر به عمل منتقل شوید.

خوب باشید و همدیگر را دوست داشته باشید.

یادداشت ویراستار: ما نظرات خود را در مورد این پست رد می کنیم تا مطمئن شویم که هنوز هم روی این مشکل متمرکز شده است: بدرفتاری غیرقانونی و قتل مردم سیاه پوستان در ایالات متحده. علاوه بر این ، ما از برنامه چاپ و نشر معمولی خود صرفنظر خواهیم کرد تا فضایی را برای گفتگوهای مهم تر که باید برگزار شود ، ایجاد کنیم.منبع

شاید دوست داشته باشید:

Intent and SEO جستجو: یک راهنمای سریع

Intent and SEO جستجو: یک راهنمای سریع

درک هدف جستجو می تواند ماده مخفی باشد که استراتژی محتوای شما را از عالی به برجسته می کند. ما […]

تغییر در تقاضای محصول برای سئو به چه معنی است

تغییر در تقاضای محصول برای سئو به چه معنی است

اگر از طریق بحران COVID-19 در تجارت الکترونیکی کار می کنید ، احتمالاً متوجه تغییراتی وحشی در نحوه مشاهده و […]

شناسایی الگوهای عملکرد جستجوی پیشرفته GSC (و آنچه در مورد آنها باید انجام دهید)

شناسایی الگوهای عملکرد جستجوی پیشرفته GSC (و آنچه در مورد آنها باید انجام دهید)

کنسول جستجوی Google تا حد زیادی پرکاربردترین دستگاه در جعبه ابزار SEO است. این نه تنها نزدیکترین درک ما را […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *