وب سایت ایجاد لینک – Moz

وب سایت ایجاد لینک - Moz

dmin آموزش سئو


این مقاله ساخت پیوند نیست که شما – یا واقعاً هر کسی – احتمالاً امیدوار بودید. این یک راهنمای گام به گام برای دستیابی به بهترین بک لینک ها نیست ، لیستی از نکات مهم یا فرصت های جدید نیست ، و همچنین اعلام برخی از ابزارهای عالی نیست. آنچه که هست ، بدون شرمندگی ، دریچه ای است به شعار بیرحمانه ای که پیوند ایجاد شده بر اساس آن است.

چه انتظاری می توانید داشته باشید؟

۱٫ داد زدن در CAPSLOCK.

۲٫ چند نکته و ترفند.

۳٫ گریه و دندان قروچه

عکس وب سایت ایجاد لینک - Moz
با احترام به بعضی از کارتها

با شوخی کنار ، یکی از معدود گفته های اعتقادی که به این باور رسیده ام این است که به اشتراک گذاشتن نحوه انجام کارها به عنوان سئو کار تقریباً هرگز مشکلی نیست ، زیرا ۹۹٪ از مردم برای تحقق آن منابع و منابع لازم را دنبال نمی کنند. من دوست دارم که توسط خوانندگان در Moz اشتباه شود.

هدف من در اینجا ارائه درک واقع بینانه از شعار یکنواخت است که کلاه سفید است و پیوند ایجاد می کند. من تصور می کنم که ایجاد پیوند نمونه ای کامل از “اصل پارتو” است. بر خلاف اصل پارتو ، که می گوید ۸۰٪ از اثر ناشی از ۲۰٪ علت است ، من دریافتم که اگر ۶۰-۸۰٪ تلاش نکنید ، بیش از ۲۰٪ از اثر بالقوه را مشاهده نخواهید کرد. بازده زمانی حاصل می شود که از رقبایتان پیشی گرفته باشید و من به شما قول می دهم که بیش از ۲۰٪.

عکس وب سایت ایجاد لینک - Moz
حسن نیت ارائه می دهد Quotiss

هدف این “وبلاگ“این است که هفته ها و ماه هایی را که برای ایجاد یک پیوند ایجاد می شود ، حداقل تا حدی که من روند کار را ثبت می کنم ، مستند کنم.

عکس وب سایت ایجاد لینک - Moz
با احترام از آرون بار

همچنین ، به آن قلم چشمه زرق و برق دار نگاه کنید. من قلم های عاشقانه را frickin می کنم.

من سعی خواهم کرد که این سند را هر هفته یا گزارش های مربوط به پیشرفت ، سطح انگیزه خود ، نکات و ترفندهایی که طی چند روز گذشته استفاده کرده ام ، سردردها ، برد ها و باخت ها به روز کنم. با پایان این کار ، امیدوارم بتوانم در امتداد مجله ایجاد لینک به نتیجه ای رسیده باشم. این یک طرح موفقیت برای ایجاد پیوند نخواهد بود ، اما امیدوارم که در نقشه سفر پیوند شما مواردی را که باید از آنها اجتناب کنید ، بهترین راه برای عبور از برخی از مسدود کردن ها ، و هنگامی که شما فقط مجبور خواهید بود ، مشخص کنید. آن را بیرون


ورود به مجله روز اول

روز اول تقریبا همیشه بهترین روز است. این یک روز آماده سازی است. روزی است که عضویت در سالن ورزشی را خریداری می کنید ، یک تن واقعی بطری های پروتئین آب پنیر و شیکرهای پروتئینی خریداری می کنید ، خودتان را وزن می کنید – در حقیقت شما هیچ کاری نمی کنید ، اما احساس می کنید کارهای زیادی انجام داده اید. روز اول از آن جهت مهم است که می تواند شتاب ایجاد کند و راهی برای رسیدن به موفقیت روشن کند ، اما همچنین مشکل متناسب نبودن انگیزه با موفقیت را نیز نشان می دهد. این احتمال وجود دارد که روز اول شما با توجه به انگیزه و نتایج ناسازگارترین روز باشد.

رند در توضیح رابطه ROI و تلاش کار بزرگی انجام می دهد:

با این حال ، فکر می کنم سومین م componentلفه در اینجا انگیزه است. در حالی که این نمودار تا حد زیادی رند را ارائه می دهد ، من فکر می کنم تفاوت های قابل توجهی وجود دارد ، اولین مورد این است که ، در چند روز اول ، انگیزه شما با وجود نداشتن نتیجه بالا خواهد بود. انگیزه شما احتمالاً خیلی سریع فرو می رود و با باقی مانده خط “تلاش” روی نمودار موازی می شود ، اما شما این نکته را می گیرید.

عکس وب سایت ایجاد لینک - Moz
با احترام از درو بیمر

مهم است که انگیزه خود را در طول “شعار” بالا نگه دارید ، و ترفند این است که انگیزه خود را از ROI خود قطع کنید و به جای آن به اهداف قابل دستیابی متصل کنید. رهبری به ROI. انجام این کار بسیار دشوار است.

خوب ، بنابراین ، روز اول آمادگی.

شرح پروژه

برای این پروژه ، من از فرم منحصر به فرد ساختمان پیوند شکسته استفاده خواهم کرد (قسمت ۲). اگر در ۲-۳ سال گذشته هرکدام از سخنرانی های ایجاد لینک من را دیده باشید ، ممکن است نگاهی اجمالی به برخی از تکنیک های این فرآیند داشته باشید. با این وجود ، روش ساخت پیوند واقعاً بخاطر این پروژه مهم نیست. تمام آنچه برای بحث ما در این روش مهم است این است:

 1. مبتنی بر دسترسی (نیاز به تماس با سایر مدیران وب دارد).
 2. خنثی با توجه به کلاه سیاه / سفید (می توان به هر طریقی انجام داد).
 3. نیاز به پیش بینی دارد.
 4. در نهایت بازگشت سرمایه را از طریق تبلیغات یا خروج به ارمغان می آورد.

علاوه بر این ، در این پروژه از نام مستعار استفاده نخواهم کرد. برای یک بار هم که شده ، در حال ساختن چیزی قابل احترام به اندازه کافی هستم که بدم نمی آید اسمم با آن عجین شود. من هنوز هم باید مراقب باشم (به عنوان مثال از SEO منفی اجتناب کنید) زیرا این صنعت YMYL (مربوط به بهداشت) است. این سایت از قبل موجود است ، اما تقریباً بدون پیوند است.

بنابراین ، بازدهی حاصل از سرمایه گذاری (یا تلاش) که پیگیری می کنم و مهمتر از همه ، پیگیری نخواهد بود؟

عکس وب سایت ایجاد لینک - Moz
با احترام financereference.com

۱٫ ایمیل های ارسالی به پیوندهایی که مربوط به موارد زیر است:

 • نوار عنوان
 • پست الکترونیکی
 • پیوند خراب را هدف قرار دهید

۲٫ فرم های تماس پر شده برای پیوندهای قرار داده شده:

 • نوار عنوان
 • پست الکترونیکی
 • پیوند خراب را هدف قرار دهید

۳٫ متن لنگر استفاده شده در پیوندهای قرار داده شده

۴٫ ردیابی نکردن:

 • قابلیت تحویل
 • نرخ باز
 • نرخ پاسخ
 • مرجع دامنه منبع

من می دانم که شماره ۴ برای بسیاری از سازندگان پیوندهای حرفه ای که این مقاله را می خوانند ، یک گناه اصلی به نظر می رسد ، اما من واقعاً علاقه ای به آزار و اذیت یک گیرنده ندارم که ترجیح می دهد از ایمیل چشم پوشی کند. من مطمئن هستم که سرعت ایمیل های ارسال شده تاثیری در تحویل پذیری نخواهد داشت ، بنابراین به نظر می رسد آمار دیگر ادامه دادن زنگ در خانه شخصی است تا زمانی که مجبور به پاسخ دادن شود. مطمئناً ، ممکن است کارساز باشد ، اما ممکن است شما را گزارش دهد.

آماده سازی

هر بار که پروژه ای از این دست را شروع می کنم چند قدم برمی دارم.

۱٫ بدیهی است ایمیل را تنظیم کنید. من معمولاً russ @ ، info @ ، contact @ ، media @ و catch all را راه اندازی می کنم. من از گوگل استفاده نمی کنم فقط به نظر می رسد ، خوب ، اشتباه است. من قبلاً با زوهو موفقیت داشته ام ، گرچه صادقانه فقط به ایمیل احتیاج دارم بنابراین اغلب با یک میزبان CPANEL می روم و سپس رکوردهای MX را به Cloudflare اضافه می کنم.

۲٫ یک شماره تلفن برای نامه صوتی تنظیم کنید. من شخصاً Grasshopper را دوست دارم. این به منظور بهبود رتبه بندی نیست (اگرچه من آن را در سایت قرار می دهم) ، برای بهبود نرخ تبدیل است. پیام های ایمیل با یک شماره تلفن واقعی و آدرس ایمیل واقعی از یک شخص واقعی ، با دامنه مشابه دامنه در ایمیل ، فقط وقتی پروژه شما واقعاً فراتر از آن باشد ، بهتر عمل می کنند.

۳٫ برای تحویل بهتر سوابق SPF و DKIM تنظیم کنید.

۴- تعدادی برگه Google Docs تنظیم کنید که به برخی از جستجوها و ارسال نامه ها کمک می کند.

۵٫ ایمیل من را تنظیم کنید. من می دانم که این مبهم است ، اما یکی از کارهایی که سعی می کنم انجام دهم این است موانع ایجاد تقلب را ایجاد کنید. برخی ابزارهای جذاب Pitchbox ، BuzzStream ، LinkProspector و موارد دیگر وجود دارد ، اما به نظر من هر یک از میانبرها را بسیار وسوسه انگیز می دانم. من می خواهم مطمئن شوم که در هر ایمیلی که خاموش می شود شخصاً ماشه را می کشم. کارآمد ، نه موثر واقعاً نیست. امن ، آره

راستش را بخواهید ، این تقریباً همان چیزی است که من می توانم در یک روز انجام دهم. من به دنبال به روز رسانی این به طور منظم ، مطمئن شوید که شما را دنبال کنید moz یا rjonesx در Twitter برای اطلاع رسانی هنگام به روزرسانی این ژورنال.


منبع

شاید دوست داشته باشید:

Google Posts: عامل تبدیل - عامل رتبه بندی نشده است

Google Posts: عامل تبدیل – عامل رتبه بندی نشده است

اگرچه Google Posts یک عامل رتبه بندی نیست ، اما همچنان می تواند یک منبع فوق العاده موثر برای افزایش […]

چگونه محرک های ایالات متحده بر میزان ترافیک و تبدیل سایت تأثیر می گذارد؟ [Case Study]

چگونه محرک های ایالات متحده بر میزان ترافیک و تبدیل سایت تأثیر می گذارد؟ [Case Study]

من به عنوان یک استراتژیست ارشد تجزیه و تحلیل که در یک آژانس با مشتریانی در سراسر صنایع کار می […]

چگونه مرجع دامنه را برای غیر سئوکار توضیح دهیم

چگونه مرجع دامنه را برای غیر سئوکار توضیح دهیم

آیا تا به حال لازم است اهمیت Domain Authority را برای مشتری ها یا همکارانی که تجربه SEO کمی دارند […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *