چگونه بهترین خود را به فصل کنفرانس آنلاین بیاوریم

چگونه بهترین خود را به فصل کنفرانس آنلاین بیاوریم

dmin آموزش سئو


فصل کنفرانس اینجاست! البته امسال کمی متفاوت به نظر می رسد. شما به جای ورود به سیستم در جلو و صندلی های خراب در کنار برخی از دوستان جدید ، باید رایانه خود را به عنوان مرحله اصلی تنظیم کنید.

برای برخی ، این یک منحنی یادگیری اصلی خواهد بود. رویدادهای مجازی می توانند برای پیگیری و درگیری با آنها سخت تر باشند. برای کمک به شما ، لیستی از بهترین شیوه ها را برای نمایش آماده شده و هرگونه رویداد آنلاین که برای حضور در سال جاری انتخاب کرده اید ، تهیه کرده ایم.

فراموش نکنید که ، اگر هنوز نیامده اید ، هنوز زمان خرید بلیط مجازی MozCon خود وجود دارد!

برای MozCon مجازی به ما بپیوندید!

قصد خود را تنظیم کنید

برای به دست آوردن بیشترین استفاده از رویداد آنلاین خود ، باید با نیت وارد شوید. به این ترتیب احتمالاً چیزی از تجربه کسب خواهید کرد.

از خود بپرسید ، چه آرزویی برای دستیابی دارید؟ برخی از نمونه ها می توانند عبارتند از:

 • فرصت کسب و کار بدست آورید
 • درباره نحوه بازیابی از آخرین به روزرسانی الگوریتم بیشتر بدانید
 • راه هایی برای افزایش بهره وری در فرآیندهای سئو خود پیدا کنید
 • با فروش خدمات خود اطمینان بیشتری کسب کنید

بر این اساس برنامه ریزی کنید

  بسیاری از رویدادها برنامه هایی را قبل از زمان برای شما فراهم می کنند – به آنها نگاه کنید! (Pssst … اگر هنوز این کار را نکرده اید ، اکنون زمان مناسبی برای بررسی دستور کار MozCon Virtual است.)

  این برنامه ها می توانند به شما کمک کنند با یک ایده روشن درباره چگونگی گذراندن وقت خود به کنفرانس بروید. ورود به برنامه به شما این امکان را می دهد که هر روز بر محتوای رویداد و اهداف خود تمرکز کنید ، بر خلاف اتلاف وقت ، بی رحمانه برای تصمیم گیری در چه جلساتی که قرار است در آن شرکت کنید.

  جلسات خود را انتخاب کنید

  هنگامی که شما می دانید که اهداف شما چیست و برنامه برنامه را دارید ، تعیین کنید که بیشترین سود برای شما چه خواهد بود. این امر می تواند به ویژه هنگامی مفید باشد که این رویداد دارای چندین آهنگ ، تعداد بسیار کمی از استراحت و غیره باشد.

  انتخاب جلسات ممکن است به فرایندی از بین برود و از بین بردن جلسات هنگامی که به نوعی هدف را در نظر دارید آسان تر است.

  مواردی که هنگام انتخاب جلسات خود باید در نظر بگیرید عبارتند از:

  • موضوع
  • سخنران
  • زمان
  • در دسترس بودن فیلم های درخواستی پس از کنفرانس

  ممکن است قصد شما این باشد که افق های شما امسال را گسترده تر کنید ، بنابراین به جای تصمیم گیری برای دیدن سخنرانی هایی با همان مباحث یا بلندگوهایی که سال گذشته دیدید ، ممکن است مشاهده کنید که ممکن است شخص جدیدی راجع به چیزی که جالب می داند بحث کند اما هنوز وقت کاوش نداشته است. شما ممکن است یک برنامه دقیق داشته باشید و نتوانید از ساعت ۳ بعد از ظهر کاری انجام دهید. اگر بعد از کنفرانس برخی از جلسات در دسترس باشد ، ممکن است ارزش بررسی مباحثی را داشته باشد که در غیر این صورت نیستید.

  می دانید چه موقع استراحت کنید

  وقتی برنامه خود را برنامه ریزی می کنید ، باید مطمئن شوید که برای زمان استراحت به موقع ساخته اید. این به معنی زمان غذا خوردن ، زمان رفع فشار ، زمان پر کردن فنجان قهوه و زمان انجام کار یا کارهای خانگی است.

  همایش ها معمولاً استراحت های زیادی دارند و این به دلایل خوبی است. در حالت ایده آل ، شما در حال یادگیری چیزهای زیادی هستید. اما اگر سعی کنید همه را بی درنگ یاد بگیرید بدون اینکه به مغزتان شکسته شود ، بسیار کمی از آن می چسبد.

  بنابراین ، حتما به بدن خود گوش فرا دهید. اگر شروع به احساس مه گرفتگی یا غرق شدن کردید ، استراحت کنید ، مقداری آب بگیرید و کمی حرکت کنید.

  در زمان شبکه سازی بسازید

  هنگامی که می خواهید به شبکه بروید ، چیز دیگری که می خواهید هنگام برنامه ریزی رویداد رویداد مجازی خود حساب کنید. برخی کنفرانس ها زمان لازم برای ایجاد شبکه را دارند ، اما سایرین این کار را نمی کنند.

  می خواهید با پیوستن به مکالمات و اضافه کردن افراد در رسانه های اجتماعی ، زمان دیگری را برای آشنایی با سایر شرکت کنندگان اختصاص دهید. این امر در فضای مجازی کمی متفاوت به نظر می رسد ، زیرا شما برای قهوه و گپ زدن در لابی ملاقات نمی کنید ، اما سعی کنید خلاق بمانید! گپ زوم و تماس های ویدیویی راهی عالی برای ارتباط با دوستان جدید یا قدیمی است.

  برای راهنمایی بیشتر ، وبلاگ اخیر ما در مورد شبکه را بصورت آنلاین مانند قهرمان بررسی کنید.

  آخر روز رکاب بزنید

  در پایان هر روز مدتی وقت بگذارید تا تأمل کنید. به این فکر کنید که قصد شما چه بوده است ، چه کارهایی را در طول روز انجام داده اید تا بتوانید آن هدف را تحقق بخشید ، و چه کارهایی را می توانید به پیش ببرید.

  این یک تمرین عالی برای اطمینان از بهترین استفاده از این رویداد است. خیلی اوقات ، ما تمام اطلاعات را می گیریم و هیچ کاری با آن انجام نمی دهیم! به همین دلیل ما دوست داریم که در پایان هر روز حداقل سه مورد اکشن ایجاد کنیم.

  ملزومات را جمع کنید

   باشه ، روز اول کنفرانس است و شما قصد دارید از جلوی رایانه پرش کنید. ولی! قبل از انجام این کار ، باید اطمینان حاصل کنید که همه چیز لازم را برای موفقیت دارید.

   یک دفترچه تمیز تهیه کنید یا یک سند تازه شروع کنید

   داشتن یک صفح پاک برای یادداشت ها به شما کمک می کند تا ضمن شرکت در هر کنفرانس (مجازی یا در غیر این صورت) متمرکز شوید. بنابراین یک نوت بوک جدید و واضح بگیرید یا قبل از شروع کار ، یک سند جدید را روی رایانه خود ایجاد کنید.

   عکس چگونه بهترین خود را به فصل کنفرانس آنلاین بیاوریم

   اگر تصمیم دارید مسیر کامپیوتر را طی کنید ، حتماً تمام زبانه های دیگر را ببندید و اعلان ها را خاموش کنید! شما می خواهید مطمئن باشید که توجه شما به کنفرانس باقی مانده است.

   یادداشت برداری در طول یک کنفرانس مجازی

   با استفاده از آن نوت بوک یا سند جدید خود ، می خواهید موثرترین یادداشت های ممکن را یادداشت کنید. با توجه به این نکته ، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید به آنها توجه کنید:

   • آنچه آموخته اید
   • چگونه می توانید آن را اعمال کنید
   • چه چیزی را می توانید با تیم خود به اشتراک بگذارید

   برای اطمینان از اینکه در مسیر گرفتن هر یک از این موارد هستید ، وقتی وارد هر جلسه می شوید ، هدف خود را برای جلسه در بالای صفحه یادداشت های خود بنویسید. سپس ، صفحات خود را با “آنچه آموخته ام” ، “نحوه اعمال” و “چه چیزی را به اشتراک بگذارید” تقسیم کنید. با این کار یادداشت های شما زیبا و سازمان یافته خواهد شد و به شما نشان می دهد که آیا آنچه را که از جلسه انتظار داشتید دریافت می کنید یا نه ، به شما نشان می دهد. همچنین ضبط پایان روز شما بسیار ساده تر خواهد شد.

   هنگام وقوع رویدادهای مجازی ، یکی از بزرگترین مزایای این است که شما اغلب پس از آن اسلایدها و بسته های ویدیویی را دریافت می کنید. ما پیشنهاد می کنیم قبل از یادداشت برداری متوجه شوید که آیا رویدادی که در آن شرکت می کنید ، ارائه می کند ، زیرا ممکن است کمی توجه به یادداشت شما را کم کند.

   مقداری میان وعده ، آب و قهوه (یا چای) میل کنید

   شاید مهمترین چیزهایی که باید در طول یک کنفرانس مجازی داشته باشید تنقلات و نوشیدنی ها هستند! همانطور که می دانید ، در MozCon ، ما این قسمت را خیلی جدی می گیریم ، بنابراین اگر در رویداد مجازی ما حضور داشته باشید ، انتظار کمتر نداریم.

   غذای مغزی می تواند به شما در متمرکز شدن کمک کند. برخی از میان وعده های مورد علاقه ما میله گرانول ، آجیل ، سبزیجات و البته دونات هستند. با این حال ، شما کنترل کاملی بر گسترش امسال دارید.

   حتماً به مقدار زیادی آب و نوشیدنی کافئین دار مورد علاقه خود نیز مصرف کنید!

   نشان دادن

    شما آماده رفتن هستید! همه آنچه که مانده است نشان داده می شود. با وقایع مجازی ، این کار دشوار است. به خصوص اگر بدانید که محتوا پس از پایان رویداد در دسترس است. اما با حضور در بخشی از رویداد زنده و گفتگوهایی که پیرامون آن اتفاق می افتد ، چیزهای زیادی برای این کار حاصل می شود.

    بنابراین نشان دهید ، و نشان دهید!

    PS: اگر به دنبال یک رویداد مجازی برای حضور در امسال هستید ، راجر همچنان امیدوار است که در MozCon Virtual 2020 یک آغوش مجازی به شما القا کند.

    برای MozCon مجازی به ما بپیوندید!    منبع

    شاید دوست داشته باشید:

    بررسی نقاط دسترسی ترافیک - Moz

    بررسی نقاط دسترسی ترافیک – Moz

    در قسمت این هفته از Whiteboard Friday ، جو کامرون – مدیر تیم آموزش Moz’s – به روند آدرس دهی […]

    2021 موفقیت محلی در سئو سایت: نکات و پیش بینی های خبره

    ۲۰۲۱ موفقیت محلی در سئو سایت: نکات و پیش بینی های خبره

    “ما اینجا هستیم تا از توهم جدا بودن بیدار شویم.” – Thích Nhất Hạnh ، معلم بودایی اعتبار تصویر: مولوی […]

    گوگل بروزرسانی هسته ای دسامبر 2020: توسط شماره ها

    گوگل بروزرسانی هسته ای دسامبر ۲۰۲۰: توسط شماره ها

    در تاریخ ۳ دسامبر ، Google اعلام کرد که آنها آخرین نسخه Core Update را ارائه می دهند. در ابتدا […]

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *