چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

dmin آموزش سئو


عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

مادر من به من می گفت: “وقتی پسر بودم و چیزهای ترسناکی را در اخبار می دیدم ، به من می گفتند.” شما همیشه افرادی را پیدا خواهید کرد که کمک می کنند. “تا به امروز ، به ویژه در مواقع فاجعه ، سخنان مادرم را به یاد می آورم ، و همیشه از درک این موضوع که هنوز هم یاران زیادی وجود دارند – از این تعداد افراد دلسوز در این دنیا ، همیشه احساس راحتی می کنم.” – فرد راجرز

این نقل قول مطلبی است که من خودم این روزها به عنوان یک سئو محلی به آن متوسل می شوم. این به ذهنم می آید که بقال محله غیر قابل تعویض من. در آخرین مورد ضروری من به فروشگاه آنها ، آنها نه تنها یک بافت ۴ حمام آغشته به من را با من به اشتراک گذاشتند ، بلکه بازارشان را با ضدعفونی کننده محلی تولیدکننده تقطیر موجود در بازار که به من اخطار داده شده بود از بوربون بدست آوردند ، به بازار عرضه کردند. انجام شده.

وقتی اوقات سخت است ، پیدا کردن یاران چنین تسکین می یابد. حتی کوچکترین کارهایی که یک تجارت محلی برای حمایت از سلامت جسمی و روانی انجام می دهد می تواند اتفاقاتی باشد که مشتریان سالها به خاطر می آورند.

در حالیکه هیچکدام از ما در محله ایده آل Mister Rogers زندگی نمی کنیم ، اقتباسهایی که من می بینم مشاغل محلی و سازمانهای محلی برای حفظ جوامع در طول COVID-19 ابراز معناداری از مراقبت شایسته از دید انسان دوستانه او هستند. تقریباً هر مارکی ، بزرگ یا کوچک ، شانس این را دارد که همسایه خوبی باشد. لطفاً برای ایجاد خلاقیت در مشاغل محلی ، در صورت نیاز بیشتر ، از مثال های صنعت و پلتفرم زیر استفاده کنید تا مارک های مورد نظر شما بتوانند در مواقع اضطراری بهداشت عمومی از تولید مثمر بهره مند شوند.

محورها و برنامه های تجاری الهام بخش

همه در موز پر از تحسین هستند برای نحوه پاسخگویی صنایع مختلف در زمانی که طبق معمول تجارت نیست. با تشکر از شما برای بسیاری از هم تیمی هایی که در این جمع نمونه هایی که شخصاً با آنها روبرو بوده ایم ، کمک کرده اند و امیدواریم که شما یک مسیر عملی برای تجارت خود در اینجا پیدا کنید.

غذا و مهمان نوازی

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

۱٫ از فانتزی تا رستوران سیاتل بنیادی ، مشهور کانلیس به سرعت از ناهار خوری خوب به عرضه شیرینی های درایو از طریق غذا ، تحویل غذای خانواده و جعبه های کشاورزی (CSA) با حمایت از مزارع محلی منتقل شد.

۲٫ از مکان پیتزا گرفته تا شیرینی فروشی ، رستوران های مختلف و پذیرایی ، زنجیره تأمین خود را برای کار برای مشتریان خود قرار می دهند. آشپزخانه پیتزا کالیفرنیا به عنوان یک بازار پاپ آپ ، کیت وعده های غذایی و عناصر شیرین کاری را ارائه می دهد.

۳٫ پذیرایی با قلب های بزرگ مانند کی پذیرایی از والدینی سؤال كرد كه آیا فرزندان مدرسه ای او به طور عادی از آنها تغذیه می كنند كه آیا مایل به اهدا یك وعده ناهار استفاده نشده هستند تا شركت وی بتواند برای خانواده های نیازمند آشپزی كند. از طریق سخاوتمندی این والدین ، ​​کی کیم هم اکنون در مرکز مسکن عمومی Sand Point در پارک مگنوسون به عنوان بخشی از تلاش های کلی مدارس عمومی سیاتل برای تغذیه دانش آموزان خود ، به ساکنان شام در ساکن می پردازد.

۴٫ Pike Place Market در آستان شما قرار دارد ساور سیاتل، که از ارائه تورهای مزه دار به تجمیع محصولات نمادین یک بازار کل برای تحویل خانه و وانت کناری منتقل شده است.

۵- برای نگهداری قفسه های مواد غذایی ، سانتا روزا ، تولید کننده مواد غذایی کالیفرنیا آشپزخانه امی باعث افزایش تولید شد با احداث آشپزخانه های چادر با مسافت اجتماعی به گونه ای که سوپ های کنسرو شده این شرکت در مقادیر بیشتری تولید شوند. در همین حال، کارخانه های تقطیر در سراسر کشور به تولید ضدعفونی کننده دست تبدیل شده اند.

۶٫ کشاورزی با حمایت از جامعه ممکن است با جذابیت جعبه های غذاهای تازه و محلی که به درب شما تحویل داده می شود ، رونق پیدا کند ، اجازه می دهد تا مشتریان به طور کامل از سفر به فروشگاه های مواد غذایی خودداری کنند. غرفه های مزرعه به منابع اضافی با ارزش جامعه تبدیل شده اند. مدل های نقش مزرعه حوضچه هرون در نیوهمپشایر در حال پذیرش پرداخت های SNAP و ارائه تخفیف برای خریداران SNAP هستند.

۷٫ با مراقبت از آسیب پذیرترین اعضای جامعه ، فروشگاه های مواد غذایی بزرگ و کوچک ، ساعت های خرید ارشد را تعیین می کنند. رالی در حال ارائه وانت کناری از ۲۰ دلار “کیف اصلی ضروری” پر از کالاهای تازه و خشک. فروشگاه های کروگر هستند اهدا ۳ میلیون دلار برای استقرار مواد غذایی به جوامع ناامن از طریق غذا از طریق برنامه ضایعات Zero Hunger / Zero.

۸٫ با نگاه به آینده ، مایک کریگ ، بنیانگذار اینستاگرام راه اندازی کرده است SaveOurFaves.com، دایرکتوری رستورانهای رستوران میزبان خلیج سانفرانسیسکو ، خرید کارتهای هدیه برای حفظ مکانهای دلپذیر در خوردن غذا. این کارتهای هدیه ، که بعداً مورد استفاده قرار می گیرند ، ماهیت وام تجاری کوچک است.

۹٫ پشتیبانی از کارگران رستوران آواره ، گای فیری ، ستاره غذا و رستوران مجری ، ایجاد کرده است صندوق امداداین مشهور Bay Bay بارها و بارها برای نجات در بلایا ، پخت و پز برای جوامع تحت تأثیر قرار گرفته است ، و اکنون با ارائه ۵۰۰ دلار پول نقد به کارمندان بیکار رستوران به صورت مقدماتی و با خدمات اولیه.

۱۰٫ هتل ها کارمندان مراقبت های بهداشتی هستند که نیاز به اقامت دارند و حدود ۶۵۰۰ املاک در آن شرکت می کنند هتل ها برای امید ابتکار عمل در سراسر کشور. در همین حال ، تنها در سانفرانسیسکو ، بیش از ۳۰ هتل برای آمریکایی های بی خانمان مسکن ارائه داده اند در پاسخ به درخواست های دولت محلی و ایالتی

خدمات خانگی

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

۱- پیمانکاران با اجرای پروتکل های بهداشتی جدید در هنگام مراجعه به خانه ، ایمنی را در اولویت قرار می دهند. Roto-Rooter کار برجسته ای را انجام می دهد توضیح چگونگی پوشیدن ابزارهای محافظ ، استفاده از ضد عفونی کننده ، استفاده از ضد عفونی کننده اجتماعی. آنها نیز در حال انتشار هستند فیلم های چگونه به لوله کشی ساده خانه و ارائه مشاوره در مورد محصولات بهداشتی. نام تجاری HVAC Vaughan Comfort Services ایجاد شد این بخش از وب سایت آنها برای توضیح اقدامات ایمنی پیشرفته آنها.

۲٫ خدمات نظافتی تصمیمات سختی را در مورد اینکه آیا عملیاتی باقی مانده اند می گیرند. برخی مانند مولی خدمتکار، هنوز هم در حال تمیز کردن اقامتگاه ها در حالی که اعمال ایمنی افزایش یافته اند ، اما سایرین چنین نیستند متنوع سازی در فضای تمیز کردن تجاری، دفاتر تمیز کردن که به طور موقت خالی است. در ضمن ، خدمات تمیز کردن بیوشیمی حرفه ای مانند عواقب بعدی صفحات جدیدی را در وب سایت های خود ایجاد می کنند تا شیوه های درخواستی خود را برای ضد عفونی کردن خواص آسیب دیده توصیف کنند.

۳٫ خدمات تعمیر رایانه ، در جایی كه مقررات ایالتی اجازه می دهد ، ۱۰۰٪ كاركردهای تلفن همراه را تطبیق می دهند و در صورت امكان مشكلات مربوط به تلفن را برطرف می كنند. یک فروشگاه مستقل ، DreamNet Computer ، این صفحه را ایجاد کرد برای توضیح اینکه چگونه آنها دستگاه های ضد عفونی را انتخاب یا از بین می برند و چگونه می توانند در صورت اتصال به اینترنت ، بعضی از رایانه ها را از راه دور تعمیر کنند.

۴- بازار خدمات محوطه سازی در حال حاضر دچار مشکل است که برخی از متخصصان نگران آن هستند مقررات مربوط به دولت به اندازه کافی واضح نیست برای صنعت خود ، در حالی که دیگران استقبال می کنند جلسات مجازی و مدل سازی سه بعدی با این فکر که اکنون افرادی که از خانه کار می کنند ، بیشتر در داشتن فضاهای قابل زندگی در فضای باز سرمایه گذاری می کنند.

خدمات حرفه ای و آموزشی

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

۱٫ بسیاری از داروها به پزشکی از راه دور تبدیل شده اند و درمان به روش teletherapy تبدیل شده است ، موارد ممنوعیتی که نیاز به تماس مستقیم یک به یک دارند. پزشکان قادر به حرکت در مقررات حریم خصوصی هنوز هم می تواند پشتیبانی حیاتی بیمار را ارائه دهد. پل درمانی و مرکز سلامتی از Fairfax ، ویرجینیا تنها یک نمونه از عملی است که قرار است قرار ملاقات آنلاین را در جلوی و مرکز در وب سایت خود قرار دهد. بررسی کنید که چگونه پلت فرم telehealth PatientPop به سرعت محور موفقیت خود را پیاده کرده است برای مددجویان پزشکی

۲٫ حرکت ، مدیتیشن و اشکال مختلف مراقبت از خود ، یک انتقال سریع به صورت آنلاین ایجاد کرده است. مؤسسات مذهبی خدمات خود را در وب قرار می دهند ، از پاپ فرانسیس توده ای را جشن می گیرد در واتیکان ، به آن آربر معبد بث امث در حال مشاهده شبت مجازی است و ائمه مرکز اسلامی آمریکا پخش می کنند زندگی می کنند ، سخنرانی های روزانه از دبورن ، میشیگان. پیدا کرده ام دعوت های بومی به دعا برای شفا مخصوصاً در این زمانها حرکت می کند ضمناً استودیوی رقص کلیسای رقص هزاران نفر از مردم مشغول غرق شدن در مسیرهای زندگی خود هستند ، و مربیان یوگا ، رزمی ، هنرهای زیبا و مربیان موسیقی به هر دو جلسه آنلاین و عمومی و خصوصی تغییر مکان داده اند. پشتیبانی تجاری را که از طرف شما ارائه می شود بررسی کنید اتحاد یوگا به مربیان نیاز به عملیات انتقال.

۳٫ بانکها و موسسات مالی با ارائه پیشنهاد پاسخ می دهند اشکال مختلف امداد از جمله تعویق و یا پرداخت هزینه و ارائه برخی از انواع کمک های رهنی. با نگرانی از آلودگی دستگاههای خودپرداز ، برخی از مشاوران در صنعت مالی به مشتریان پیشنهاد می دهند ضد عفونی کننده ، دستکش و قلم خود را بیاورید به معاملات

۴- Realtors می توانند اکثر جلسات را به صورت مجازی مدیریت کنند و به لطف فناوری هایی مانند کلارد و Immoviewer، خریداران می توانند از ایده هایی که به نظر می رسند بسیار خوب و مناسب استفاده کنند حتی بسته های آنلاین را نیز کنترل کنید. با این حال ، برای این مهم است آیین نامه های ایالتی و محلی را در مورد نمایش خانه ها دنبال کنید.

۵- انجمن ملی مدیران وکلای دادگستری از طریق آنها راهنمایی های فراوانی را برای متخصصان حقوقی ارائه می دهد منبع آمادگی همه گیر. آنها میزبان میزگردها ، نشر لیست فروشندگان فناوری متناسب با صنعت و برجسته کردن اخبار دولتی و بشردوستانه هستند.

۶٫ متخصصان مراقبت های شخصی ممکن است بیشتر تلاش کنند ، با متخصصان مو ، مانیکور ، ماساژ درمانی و پزشکان مرتبط که هیچ راهی برای تکرار کار خود از طریق اینترنت ندارند. سالن کالئوسوسکوپ در Chattanooga ، تنسی یک صندوق جمع آوری کمک مالی برای ارائه جایزه یک سال کامل از خدمات مو برگزار کرد به منظور دیدار با حقوق و دستمزد خود در طول بسته شدن آن. متخصصانی که به دنبال حفظ روابط مشتری در طول این مکث در تجارت هستند ، می توانند به YouTube بروند ، مانند Ruchi Sawhney ، مدل مو اصلی ارشد مو سالن R ، برای نمایش نسخه نهایی در مورد نکات زیبایی خود را انجام دهید. سفارشات ماندن در خانه دسترسی افراد به محصولات مراقبت شخصی را برای افراد سخت تر می کند. اگر سالن شما موجودی دارد ، در نظر بگیرید انتخاب محصولات بهداشتی و زیبایی ،، همانطور که توسط سالی زیبایی ارائه شده است.

خرده فروشی

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

۱٫ خرده فروشی ضربه سختی می خورد و هیچ فایده ای برای این کار وجود ندارد ، اما فروشندگانی که می توانند حداقل بخشی از عملیات خود را به فروش تجارت الکترونیکی انتقال دهند ممکن است بتواند عملیاتی بماند زیرا فقط تقاضا برای تحویل خانه بسیار زیاد است. اگر روی موجودی فروخته نشده نشسته اید و در تصور چگونگی فروش آن مشکلی دارید ، eBay را بررسی کنید ، که اخیراً اعلام کرده است که چشم پوشی از هزینه های فروشنده برای کمک به خرده فروشان ، محصولات خود را برای فروش در وب قرار دهند.

۲٫ فروشندگان عمده لباس مانند میسی و کهل فروشگاه های خود را بسته اند ، اما به فروش آنلاین ادامه دهید. مدیر شرکت میسی اظهار داشت جف جنت اظهار داشته است که کمترین کارخانجات در کارهای دیجیتالی خود بوده اند و امیدوارند که در آینده بازگرداندن کارگران را از طریق یک روند مبهم آغاز کنند. در همین حال ، فروشندگان لباس های اساسی کوچکتر مانند فروشگاه کشور ورمونت موقتاً محل خود را تعطیل کرده اند ، اما هستند ادامه حمل و نقل با این شرط که اضافه بار سفارشات سرعت حمل و نقل را کند کرده است.

۳٫ فروشندگان لوازم الکترونیکی در حال یافتن خط تولید محصولات خود هستند و تقاضای زیادی دارند زیرا همه ما به دنبال راه هایی برای اجرای بیشتر زندگی آنلاین هستیم. فروشگاه های T-Mobile ممکن است بسته باشند ، اما آنها حمل و نقل رایگان دو روزه را ارائه می دهند و منتشر کرده اند بخش کاملاً جدیدی از منابع خدمات در مواقع اضطراری بهداشتی بهترین خرید ارائه می دهد وانت و تحویل بدون مرز. لامپ های باتری به علاوه به طور عمده عملیاتی شده اند و هست تكنولوژی لازم را در زمینه پزشکی ارائه می دهد، در عین حال وانت های جانبی را نیز به مشتریان خرده فروشی ارائه می دهد.

۴- گلخانه های گیاهی خود را با مشتریانی که مشتاق کاشت محصولات غذایی در هر فضای باغبانی که هستند ، دچار غرق شدن می کنند. در ایالت من در کالیفرنیا ، مشاغل کشاورزی ضروری تلقی می شود. بسیاری از مهد کودک ها و فروشگاه های عرضه باغ باز هستند ، اما مانند منطقه خلیج سان فرانسیسکو زنجیر کودک مهد کودک – در حال انجام اقدامات برای محدود کردن تعداد مشتریان مجاز در یک زمان ، و همچنین ارائه وانت و تحویل محدوده است. مهدکودک ها باید به همان اندازه که سبزیجات شروع می شوند در حال رشد هستند و به همان اندازه بذر گیاهان را انبار کنند.

۵٫ فروشگاه های بهسازی و سخت افزار خانگی که خدمات تحویل رایگان را ارائه می دهند ، مانند انبار خانه، و وانت کناری رایگان ، مانند سخت افزار آس، تا زمانی که مشتریان می توانند مسکن خود را بهبود ببخشند ، در شرایطی که اکنون آنها بیشتر وقت خود را سپری می کنند ، فرصت خوبی برای مهار این طوفان داشته باشید. در یک گروه مرتبط ، مارک های مبلمان خانگی بزرگ مانند Crate & Barrel به صورت آنلاین می فروشند و مشاوران طراحی خود را از خانه با مشتریان کار می کنند از طریق تلفن و گپ وب.

۶٫ فروشندگان خودرو برای ادامه حرکت فروش خودرو ، از فناوری استفاده کرده اند. ابزار SmartPath تویوتا است مشتریان را از جستجوی موجودی ، استفاده از یک خط اعتباری ، تا جایی که یک وسیله نقلیه بتواند به خانه شما تحویل داده شود ، می برد. من چندین نمایندگی را متوقف کرده ام که برای تحریک خریدها ، ماه های اول را پرداخت می کنند. در همین حال ، جنرال موتورز آغاز شده است تولید دستگاه های تهویه مطبوع در Kokomo ، مرکز ایندیانا و ماسک صورت در گیاه خود در وارن ، میشیگان.

از کجا به تبلیغ آنچه شما انجام می دهید

هنگامی که مشخص کردید که چگونه تجارت شما می تواند به بهترین وجه بتواند به خدمات رسانی به مردم ادامه دهد ، می خواهید وب سایت خود را به روز کنید تا از ارتباطات پیشنهادات خود اطمینان حاصل کنید. شما هم چنین باید لیست کسب و کار محلی خود را به روز کنید ، همانطور که در آخرین نسخه ستون من توضیح داده شده است. فراتر از این ، در اینجا لیستی از منابع پر از مثال برای حداکثر تبلیغات ارائه شده است:

وبلاگها

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

حدود یک دهه پیش ، کارشناسان محلی سئو ، ایده ایجاد وبلاگ های بیش از حد موضعی را برای درگیر کردن جوامع به شدت تبلیغ می کردند. وبلاگ نویسان که به چالش می کشیدند ، اکنون سیستم عامل هایی در دست دارند که از طریق آنها می توان اطلاعات جدید و مفید را به سرعت به همسایگان مخابره کرد ، همانطور که در این مثال عالی از وبلاگ سیاتل وست. اگر جامعه شما مانند این منبع فاقد منبع فوق العاده موضعی باشد ، اکنون تجارت شما می تواند کمک کند تا بتواند یکی از این موارد را ایجاد کند. اگر چنین بلاگ هایی در حال حاضر موجود است ، ببینید آیا تجارت شما می تواند به محتوای شما کمک کند.

سایتهای انجمن تجاری بیش از حد

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

اگر نمی خواهید آن را به تنهایی در ایجاد یک وبلاگ ، پیوستن به دیگران در یک انجمن تجاری محلی مانند آن ، انجام دهید محل اتصال غرب سیاتل یا اتاق بازرگانی دست بسیاری را قادر می سازد تا کار را روشن تر کنیم. قطب های عمومی مانند این در حال انتشار اطلاعات حیاتی از جمله PSA ، به روزرسانی هایی هستند که مشاغل ارائه می دهند تحویل و وانت و برجسته تر کردن بازرگانان محلی است. اگر محله شما دارای سیستم عامل هایی مانند این است ، با آنها تماس بگیرید تا ببینید که چگونه می توانید محتوا را ارائه دهید. اگر چنین منابعی وجود ندارد ، با صاحبان مشاغل همسایه خود تماس بگیرید تا درباره آنچه می توانید با هم ایجاد کنید ، بحث کنید.

فیس بوک

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

اگر در حال حاضر قادر به ساختن یک وب سایت یا وبلاگ بیش از حد نیستید ، فیس بوک ممکن است بهترین گزینه بعدی شما باشد. قبیله یوروک از کالیفرنیا در استفاده از فیس بوک الهام بخش است برای گفتگوی مداوم با جامعه خود بسیاری از قبایل در این زمان نقش پشتیبانی از یکدیگر و بویژه آسیب پذیرترین افراد را الگوبرداری می کنند. مثال بالا نشان می دهد که چگونه یک قبیله در حال تماس با بزرگان خود است و یک خط تلفن دائم برای اطمینان از دریافت خدمات حیاتی ایجاد کرده است. به مثال دیگری رسیدم که در آن پست فیسبوک یک قبیله به بزرگان دستور می داد در صورت نیاز به راهنمایی از اعضای جوانتر جامعه ، چیزی را به رنگ قرمز در ویندوز خود آویزان کنند. اکنون زمان خوبی است که بتوانید در فیس بوک با هرگونه اطلاعات حمایتی که از طریق محلی خود پخش می کنید ، دو برابر شوید. توجه داشته باشید، فیس بوک ۱۰۰ میلیون دلار کمک مالی و اعتبار تبلیغاتی در تجارت کوچک ارائه می دهد.

Nextdoor

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

Nextdoor یک مرکز اجتماع به خصوص پر جنب و جوش است و این زمان بسیار خوبی است به عنوان یک تجارت به آن بپیوندید. ناگفته نماند که انتشار هر چیزی که به نظر خود می رسد ، انتخاب ضعیفی است. در عوض ، از روحیاتی که در مثال فوق از یک محله نشان داده شده است ، الهام بگیرید و کتابخانه کوچک رایگان آنها را به یک خانه مخصوص مینی خشک یا همان رستوران مستقل با استفاده از Nextdoor تبدیل کنید. تخفیفی را برای هرکسی در صنعت خود ارائه می دهند که ممکن است شغل محلی خود را از دست داده باشد. این یک بستر خوب و آماده برای دسترسی به جامعه شما است.

توییتر

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

بررسی کنید که چگونه انجمن بازرگانی مرکز شهر ادمونتون از توییتر استفاده می کند برای تبلیغ رویدادهای محلی مجازی و دایرکتوری جدیدی که در وب سایت خود ایجاد می کنند ، بطور خاص تجارتهای محلی عملیاتی را برجسته می کند. ظرفیت ارتباطی آنی توییتر منبعی است که شرکت شما باید در حال حاضر در نظر بگیرد ، حتی اگر در گذشته توئیت های زیادی نکرده باشید. برای ایجاد یک جامعه قوی تر با پیام رسانی به موقع برای عموم ، محتوای سایر مشاغل محلی را دنبال کنید و به اشتراک بگذارید.

اینستاگرام

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

اینستاگرام در هشدار دادن جوامع به پیشنهادات و تغییرات بسیار مفید است ، مانند این مثال از a ریچلند ، واشنگتن دستگاههای تولید شیرینی کوکی عملیات انتقال به تولید محافظ صورت برای پرسنل پزشکی، و ارائه دستورالعمل های DIY برای هر کسی که به یک چاپگر سه بعدی دسترسی داشته باشد.

رادیو

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

این عالی لس آنجلس تایمز مقاله توسط رندی لوئیس ما را یادآوری می کند که چگونه رادیو به عنوان منبع قدرتمندی حتی برای افراد جامعه ما که دسترسی به اینترنت ندارند ، باقی می ماند. افراد برای دستیابی به منابع ، آسایش و امید ، شماره گیری ها را برای اطلاعات بیش از حد محلی تنظیم می کنند. اگر تجارت شما کاری را انجام می دهد که به مشتریان محلی کمک می کند ، برای اشتراک داستان خود به نزدیکترین ایستگاه رادیویی مراجعه کنید. بدیهی است که از تبلیغات بیش از حد خودداری کنید و این نکته را در نظر بگیرید که آیا این ممکن است زمان مناسبی برای سرمایه گذاری اندکی بیشتر در تبلیغات رسمی رادیو باشد.

روزنامه ها

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

تقریباً هر شهر با یک روزنامه در حال حاضر اطلاعات زیادی را درباره منابع جامعه چاپ می کند ، از جمله لیست شرکت های عملیاتی مانند این در مجله مستقل مارین. به اخبار خود برسید و داوطلبانه با آنها مصاحبه می شوید تا کلمه ای در مورد نحوه خدمت شما به جامعه را پخش کنید. این نقل قول های بدون ساختار از خبرنامه های معتبر آنلاین می توانند به جستجوگران محلی کمک کنند تا شغل شما را پیدا کنند و حتی باعث افزایش رتبه های شما شوند. اگر این در بودجه شما است ، می توانید نقاط تبلیغاتی را نیز در نظر بگیرید.

تلویزیون و رسانه های ویدیویی محلی

https://www.youtube.com/watch؟v=XkI_snkkTo0

من فکر کردم این شرکت لوازم خانگی چند منظوره ، لوازم خانگی فرودگاه ، کار بسیار خوبی را با آنها انجام داد نقطه تبلیغ محلی تلویزیون در مورد عملکرد فعلی خود ، که آنها نیز در YouTube ارسال کرده اند. مخاطبان شما در حال حاضر عمدتا در خانه هستند ، و نیلسن می یابد که تلویزیون محلی به انتخاب ارجمند تبدیل شده است برای دسترسی به اخبار و اطلاعات در ایالات متحده. اگر در بودجه شما باشد ، حتی یک تبلیغات محلی محلی محلی ممکن است در این زمان به بسیاری از مشتریان برسد. اگر اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در مارک تجاری شما نیست ، در YouTube چیزی کسب کرده و آن را در وب سایت خود جاسازی کنید.

پادکستهای محلی ، منطقه ای یا صنعتی

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد

اگر منطقه یا رده تجاری شما به اندازه کافی خوشبخت است که پادکست خوبی داشته باشید ، رسیدن به پادکست برای به اشتراک گذاشتن کارهایی که انجام می دهد می تواند به شما در پخش پیشنهادات خود به مخاطبان گسترده تری کمک کند. وارسی این قسمت از جدول مزرعه تنسی (آهنگ تم تضمین شده است که در سر خود گیر کنید) ، که در آن پادکست امی کمپبل لیست در حال اجرا از مشاغل Appalachian ارائه مواد غذایی محلی به ساکنان. این که آیا شما فقط به آن اشاره شده یا قدم بعدی مصاحبه با یک پادکست را برداشته اید ، این رسانه برای پذیرش است. و اگر منطقه شما دارای پادکست محلی نیست ، به این فکر کنید راه اندازی یکی برای ایجاد یک جامعه متصل تر

یاران

عکس چگونه تجارت محلی شما می تواند یاری کننده باشد
تندیس یادبود فرد راجرز در پیتسبورگ ، پنسیلوانیا. اعتبار تصویر: Wally Gobetz.

امیدوارم در این مقاله چیزی دیده باشید که بتواند به حمایت از اهداف برند محلی شما برای حفظ خود در ماههای آینده کمک کند. مشترکاتی که در مورد مثالهایی که در مورد تنظیمات تجاری COVID-19 مورد بررسی قرار داده ام اینست که ارتباط منظم و باز با مشتریان برای درک و برآورده کردن نیازهای آنها در حال حاضر بسیار ضروری است. درخواست های اعلام شده مشتریان بهترین کتاب پخش شما برای این لحظه ناقص است.

این آرزوی صمیمانه من است که ثمره تلاش های فوق العاده امروز را در وفاداری مشتری فردا مشاهده کنید. هم تیمی من ، دکتر پیتاخیراً مقاله ای را با من به اشتراک گذاشته است که در آن نویسنده چگونگی شرح مارکس و اسپنسر را شرح داده است تهیه لباس در طول جیره بندی نساجی جنگ جهانی دوم بریتانیا ده ها سال حامی اختصاص داده شده را بدست آورده است زیرا مشتری ها احساس می کردند که خرده فروشی وقتی برای آن اهمیت داشت “برای آنها” بوده است.

حضور در آنجا در حال حاضر ممکن است به معنای انتقال برخی عملیات به صورت آنلاین ، در محدوده خیابانها و پارکینگها یا به کامیون های حمل و نقل باشد و اینکه چگونگی برقراری ارتباط شما بیش از گذشته اهمیت دارد. من با دیدن نبوغ و مهربانی “یاران” که فرد راجرز در مورد جامعه صحبت کرده ، الهام گرفته ام.

دریغ از این که این زمان چالش برانگیز برای بازاریابی جستجوی محلی است ، وجود ندارد و با این وجود ، در عین حال ، مهارتهای تبلیغاتی محلی هرگز مهمتر نبوده اند. اگر هنوز محدود به یکبار در سال به روزرسانی دفترچه تلفن اطلاعات کسب و کار هستیم ، یک ثانیه را تصور کنید و فکر می کنم شما به سرعت می بینید که چقدر به اینترنت محلی تبدیل شده است.

آیا می توانید امروز یاور باشید؟ لطفاً در مورد شغل خود ، مارک های مشتریان خود یا هر شرکتی در شهر خود نظر دهید که تلاش ویژه ای برای خدمت به جوامع می کند. داستان شما می تواند ایده جدیدی را برای یک صاحب مشاغل محلی ایجاد کند تا یک محله یا حتی کل یک شهر را در آنجا نگه دارد. با تشکر از شما که یک یاور هستید.

منبع

شاید دوست داشته باشید:

تولید یک لینک با کیفیت بالا چیست؟

تولید یک لینک با کیفیت بالا چیست؟

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای واقعه بعید هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه نظرات موز را منعکس نکند. چه […]

7 س toال برای استخدام آژانس بازاریابی محتوا

۷ س toال برای استخدام آژانس بازاریابی محتوا

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای واقعه بعید هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه نظرات موز را منعکس نکند. تصمیم […]

اسطوره های ساخت لینک در سال 2021

اسطوره های ساخت لینک در سال ۲۰۲۱

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای واقعه بعید هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه نظرات موز را منعکس نکند. شانون […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *