۴ فاکتور مهم سئو ۲۰۱۹

عکس 4 فاکتور مهم سئو 2019

hamideh آموزش سئو , , , , ,

سال ۲۰۱۸ سالی بود که در آن گوگل تغییرات نمایشی خود را در خصوص چگونگی رتبه بندی سایت ها معرفی نمود. برای مثال، گوگل از هوش مصنوعی برای ۳۰ درصد از عبارت های جستجو استفاده کرد. علاوه بر آن صفحه ای که بیشترین لینک را داشت لزوماً همیشه به بالاترین رتبه دست نمی یافت. در اینجا به چند فاکتور سئو که معتقدیم در سال ۲۰۱۹ بسیار مهم خواهند بود، اشاره می کنیم.

  • آشنا شدن با داده های ساختار یافته
  • پرهیز از خطاهای مرتبط با داده های ساختار یافته
  • تمرکز بر محتوا
  • توجه به اهمیت سئو

آشنایی با داده های ساختار یافته

داده های ساختار یافته کمی پیچیده هستند اما آشنایی با نحوه کار آن ها آسان است. راحت ترین راه آشنایی با این داده ها کپی و پیست کردن آن ها و کار با آن ها می باشد.

پرهیز از خطاهای مرتبط با داده های ساختار یافته

سایت ها ممکن است به دلیل اجرای نادرست داده های ساختار یافته جریمه شوند. از جمله خطاهای مربوط به اجرای داده های ساختار یافته که باید از آنها اجتناب شود به شرح زیر می باشند:

  • استفاده نامناسب از داده های ساختار یافته
  • عدم تطبیق داده های ساختار یافته با محتوای درون صفحه
  • نقض کردن راهنمای گوگل برای نوع خاصی از داده
  • نقض کردن رهنمای کلی داده های ساختار یافته گوگل

تمرکز بر محتوا

بدون شک فاکتور تمرکز بر محتوا برای بازاریابی اینترنتی در سال ۲۰۱۹ بسیار حائز اهمیت می باشد. یکی از بزرگ ترین خطاهایی که منجر می شود سایت رتبه خود را در گوگل از دست دهد، عدم توجه به محتوای سایت است.

توجه به تصاویر

تصاویر بیشتر از هر چیز دیگر صفحه سایت شما را زیباتر نشان می دهند و از نظر سئو بسیار حائز اهمیت هستند. همانگونه که بر عنوان، لینک ها و سایر المان های دیگر محتوا تمرکز می کنید، تصاویر را نیز باید مورد توجه قرار دهید زیرا آن ها در کنار هم به رتبه بندی بهتر سایت شما کمک خواهند کرد. تصاویر قدرت رتبه بندی سایت شما را با به نمایش در آمدن در یک لیست پیشرفته بالا خواهند برد. از جمله کارهایی که می توانید برای ارتقاء تصاویر انجام دهید به شرح زیر می باشند:

استفاده از تصاویری که بیانگر داستان هستند

یک خواننده با سمبل ها یا تصاویر به فهم دقیق تری از محتوا دست پیدا خواهد کرد. برای مثال اگر مقاله ای در مورد برشکست شدن یک کمپانی نوشته اید می توانید از یک کشتی فرو رفته در آب یا اتومبیلی که چرخ های آن پنچر شده برای انتقال راحت تر مفهوم استفاده نمائید.

بهینه سازی تصاویر

استفاده از تصاویری که سایز آن ها بر اساس مگابایت است ممکن است رتبه بندی سایت را به کندی پیش ببرند. در مقابل هنگامی که حجم عظیمی از بازدیدکنندگان سایت در یک زمان به سایت شما مراجعه می کنند، اگر حجم تصاویر بالا باشد سرعت سرور پایین می آید.

شاید دوست داشته باشید:

چگونه محتوای قابل اخبار ایجاد کنیم

چگونه محتوای قابل اخبار ایجاد کنیم

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای واقعه بعید هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه نظرات موز را منعکس نکند. پیش […]

8 کارشناس در مورد تحولات گذشته ، حال و آینده لینک سازی سنجیده اند

۸ کارشناس در مورد تحولات گذشته ، حال و آینده لینک سازی سنجیده اند

بیش از ۲۰ سال است که سئوکاران و بازاریابان محتوا پیوندهایی را در سرتاسر وب ایجاد کرده اند تا محتوای […]

نحوه پیکربندی Google Analytics برای مشاغل محلی

نحوه پیکربندی Google Analytics برای مشاغل محلی

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای واقعه بعید هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد. Google […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *