MozCon Virtual 2021 Series مصاحبه: Areej AbuAli

MozCon Virtual 2021 Series مصاحبه: Areej AbuAli

dmin آموزش سئو


شما احتمالاً می دانید که Areej AbuAli ستاره SEO در حال کار در زمینه رهبری انجمن زنان در فناوری SEO (WTS) ، برای ارائه در کنفرانس هایی مانند SMX یا BrightonSEO یا برای او است. توییتهای بصیرت آمیز و آموزنده. و اکنون ، ما بسیار خوشحال هستیم که برای اولین بار از او در مرحله MozCon Virtual استقبال می کنیم!

قبل از نمایش ، ما با Areej در مورد موفقیت WTS ، آنچه او را به سمت SEO سوق داده و آنچه بینندگان می توانند در ارائه MozCon او منتظر باشند ، صحبت کردیم.

مصاحبه کامل را در زیر بخوانید و فراموش نکنید که برای دیدن Areej و دیگر سخنرانان شگفت انگیز ما در MozCon Virtual 2021 بلیط خود را بگیرید:

صندلی خود را ایمن کنید

عکس MozCon Virtual 2021 Series مصاحبه: Areej AbuAli

س :ال: سال ۲۰۲۰ کاملاً سال بود ، در این یک سال گذشته چه وضعیتی داشتید؟ آیا سورپرایز یا پروژه های مورد علاقه ای که کار کرده اید وجود دارد؟

آریج: بله ، قطعاً کاملاً یک سال بود! من چیزهای زیادی برای شکرگزاری دارم من سالم هستم ، شغل دارم و افرادی که دوستشان دارم احاطه شده اند. من می دانم که برای دیگران یکسان نیست.

از نظر پروژه مورد علاقه من در سال ۲۰۲۰ ، من موفق شدم اولین جشنواره زنان تمام روز در فناوری SEO را درست قبل از قفل میزبانی کنم (من بسیار خوش شانس هستم!). به مناسبت روز جهانی زن در لندن برگزار شد. من هشت ماه آن را از روی میز ناهار خوری خود سازماندهی کردم و نمی توانم از نحوه کار آن راضی تر باشم.

پس از قفل کردن ، من به جامعه جهانی خود متمرکز شدم و تعدادی از ابتکارات جامعه از جمله WTSWorkshop ، WTSPodcast ، WTS Newsletter و موارد دیگر را شروع کردم. من بیشترین استفاده را از زمانی کردم که دیگر در رفت و آمد به دفتر از دست نمی رفت و به میزان رشد جامعه در آن دوره افتخار می کنم.

س :ال: شما حدوداً دو سال است که گروه Women in Tech SEO را اداره می کنید. چه چیزی شما را برای راه اندازی این جامعه ترغیب کرد؟

آریج: پاسخ صادقانه صرفاً به دلایل خودخواهانه است. چند ماه قبل از شروع کار Women in Tech SEO ، واقعاً احساس بی انگیزگی می کردم. من نمی دانستم که آیا می خواهم به SEO خود ادامه دهم ، همیشه احساس می کردم که به دلیل س askingال قضاوت می کنم ، یا اینکه فکر نمی کنم در کاری که انجام می دهم به اندازه کافی خوب هستم. من نمی توانم یک گروه یا جامعه ایمن پیدا کنم که بتوانم عضوی از آن باشم. گروههای “انحصاری” زیادی وجود داشت که به من گفتند من نمی توانم در آنها عضو شوم زیرا من برای x سال در صنعت حضور نداشته ام و یا در رویدادهای خاص صحبت نکرده ام. بنابراین من تصمیم گرفتم گروه ایمن خود را ایجاد کنم ، گروهی که دارای ارزش هایی است که حول مهربانی می چرخد ​​و منطقه ای بدون قضاوت است ، محلی که در آن همه زنان از آن استقبال می کنند ، حتی اگر روز گذشته در مورد کلمه SEO اطلاعاتی کسب کرده باشند.

س :ال: آیا با شروع این اجتماع اتفاق غیرمنتظره ای رخ داده است؟

آریج: من هرگز انتظار نداشتم که اینقدر رشد ارگانیک داشته باشد. من توییتی نوشتم که “زنان در SEO فن آوری ، شاد باشید ، ما اکنون یک گروه ایمن داریم …” و در روز اول ، بیش از ۱۰۰ عضو به گروه پیوستند. همچنین انتظار نداشتم مورد توجه مخاطبان جهانی قرار گیرد. در سال اول ، من بسیار متمرکز بر حوادث مستقر در لندن بودم ، اما هنوز هم اعضای زیادی از سراسر جهان به ما پیوسته اند. حدس می زنم هیچ وقت متوجه نشدم که چقدر به آن احتیاج دارد تا زمانی که آن را شروع کردم. اکنون بیش از ۴K نفر هستیم و به رشد خود ادامه می دهیم.

س :ال: جان مو اخیراً گفته است که شما در حال حاضر برخی از تأثیرگذارترین کارها را در سئو انجام می دهید. چه احساسی دارد که می دانید در صنعتی که این مدت طولانی تحت سلطه مردان بوده است ، تغییر واقعی ایجاد می کنید؟

آریج: جان فوق العاده مهربان است و من واقعاً از همه حمایت هایی که از جامعه ما و صنعت به طور کلی می کند بسیار قدردانی می کنم. دریافت حمایت جان و بسیاری دیگر از کارهایی که انجام می دهم فروتنانه است و باعث ادامه کار من می شود. این همیشه گلگون نیست ، من مشتی نظر ناشایست دریافت می کنم ، گاهی اوقات به من گفته می شود که برگزاری رویدادهایی که فقط مخصوص زنان است جنسیتی است و غیرقانونی است. همچنین کار ، وقت و انرژی زیادی است. بنابراین وقتی این نظرات مهربانانه را دریافت می کنم ، باعث ادامه کار من می شود و به من کمک می کند تا برای کار در پروژه بزرگ بعدی انگیزه داشته باشم.

س :ال: امیدوارید در سالهای آینده چه تغییرات خاصی را در صنعت سئو ایجاد کنید؟ از چه راه هایی امیدوارید که بتوانید از نسل بعدی زنان در Tech الهام بگیرید؟

آریج: من روزی می رسم که دیگر نیازی به آن نداریم ، Women in Tech SEO را یک پروژه موفق می دانم. چالش های زیادی در حال حاضر زنان در صنعت وجود دارد که نیاز به حضور جوامعی مانند WTS دارند. امیدوارم روزی فرا برسد که برابری در نمایندگی و حقوق ، و همچنین مهربانی و احترام در اطراف وجود داشته باشد ، تا دیگر نیازی به اجتماعاتی مانند Women in Tech SEO نداشته باشیم.

س :ال: در خارج از جامعه زنان در فناوری ، شما همچنین یک سئوکار و سخنران برجسته هستید. چگونه ابتدا در سئو کار خود را شروع کردید و امروز در کجا هستید؟

آریج: من مهندسی کامپیوتر را در خانه خود در مصر تحصیل کردم و سپس برای انجام تحصیلات تکمیلی در IT IT به انگلستان نقل مکان کردم. این زمانی است که با بازاریابی دیجیتال روبرو شدم و در حین تحصیل چند کارآموزی انجام دادم که مفهوم سئو را به من معرفی کرد. این ۸ سال پیش بود و من واقعاً مطمئن نبودم كه در آن مرحله می خواهم با حرفه خودم چه كار كنم. من در نهایت به آژانس پیوستم که برای چند کمپین به دنبال یک سخنران عربی بود و در عرض یک ماه به تیم Tech SEO منتقل شدم. من Tech SEO را دوست داشتم زیرا این پل ارتباطی خوبی بین محاسبات و بازاریابی بود. از آن زمان من SEO کار می کردم ، حدود پنج سال را در سمت نمایندگی سپری کردم و سپس به سمت مشتری حرکت کردم. در حال حاضر ، کار روزانه من با عنوان SEO برای یک شرکت تجارت الکترونیکی جهانی و شب ها و آخر هفته های من صرف رشد زنان در SEO فناوری می شود.

س :ال: آیا می توانید کمی در مورد آنچه امسال در MozCon بحث خواهید کرد بگویید؟

آریج: من واقعاً از صحبت های امسالم بسیار هیجان زده هستم زیرا به همان اندازه صادقانه است. ما به عنوان سئوکاران فناوری ، می خواهیم بر اساس معیارهای خود ثابت شویم. همه چیز از قابلیت خزش ، شاخص پذیری ، عملکرد و غیره … اما این معیارها منطبق با KPI های تجاری نیستند و برای ما دشوار است که از مهندسان و ذینفعان ارشد برای پروژه های بزرگ Tech SEO ثبت نام کنیم. مدت زیادی طول کشید تا فهمیدم که بنابراین ، در صحبت هایم ، من یک سناریو از یک وب سایت تجمع خودرو را به اشتراک می گذارم که دارای چالشی برای شاخص پذیری است و اینکه چگونه اینها را به KPI های تجاری گره می زنم.

سوال: امیدوارید خوانندگان ما چه چیزی را از ارائه شما دور کنند؟

آریج: امیدوارم همه افرادی که در سخنرانی من شرکت می کنند بتوانند موانع فنی SEO خود را با KPI های تجاری گره بزنند و با ذینفعان ارتباط برقرار کنند.

سوال: چه توصیه هایی برای سایر خانمهایی که قصد دارند برند شخصی خود را در فضای جستجوگرها ارتقا دهند ، دارید؟

آریج: چند چیز به ذهن خطور می کند. اولا ، خود معتبر خود باشید! روی پروژه ها کار کنید ، پست بنویسید و در کنفرانس هایی که با ارزش های شما همسو هستند صحبت کنید. با افرادی تماس بگیرید که به شما انگیزه می دهند و خود را معرفی می کنند. و مهمتر از همه ، روی اعداد و ارقام ثابت نشوید (تعداد دنبال کنندگان / پسندیدن / بازتوییت ، و غیره …) در عوض ، روی کیفیت و ارزش تعاملات خود با دیگران تمرکز کنید.

س :ال: امسال از تماشای چه کسانی در ترکیب MozCon بیشتر هیجان دارید؟ مورد دیگری که منتظر آن باشید؟

آریج: بگذارید فقط شروع کنم و بگویم که من کاملاً دوست دارم که چقدر متنوع بلندگوهای MozCon متنوع است! با حضور ۱۴ زن درخشان (غیر از خودم) روی صحنه ، انتخاب یک سخنران خاص که بیشتر از همه هیجان زده ام دشوار است. اگر کاملاً مجبور باشم ، پس دوست دارم فریاد بزنم به شانون مک گیرک. من در MozCon 2019 با شانون دوست خوبی شدم ، او دوست سیاتل من بود که باعث شد برای اولین بار در صحنه MozCon احساس راحتی کنم. صحبت های او همیشه بسیار صادقانه است و او یک قصه گو فوق العاده است.


یک تشکر بزرگ از آریج برای وقتش! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارائه آینده وی ، به جزئیات سایر سخنرانان ما مراجعه کنید و برای خرید بلیط خود ، حتما روی پیوند زیر کلیک کنید!

منبع

شاید دوست داشته باشید:

مقابله با 8000 عنوان بازنویسی برچسب عنوان: مطالعه موردی

مقابله با ۸۰۰۰ عنوان بازنویسی برچسب عنوان: مطالعه موردی

من اخیراً بیش از ۵۰،۰۰۰ تگ عنوان را برای درک تأثیر به روزرسانی بازنویسی گوگل جستجو کرده ام. به عنوان […]

آدم خواری - موز

آدم خواری – موز

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای رویداد غیرممکن هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد. در […]

نحوه استفاده از STAT برای یافتن فرصت های SEO در مقیاس

نحوه استفاده از STAT برای یافتن فرصت های SEO در مقیاس

نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای رویداد غیرممکن هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد. ممکن […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *